Remi

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír
2020. május 31.

Testradírnak szerintem túl enyhe és túl folyékony, így használata nehézkes, sokat pocsékolsz el mire végzel. Viszont arcra, nyakra, dekoltázsra kiváló - még a sima mosakodáshoz is. Ha rendszeresen használod, szépen kitisztul az arcbőr. Nagyon szerettem és használom is,

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Testradír

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Testradír
2020. május 31.

Korábbi: Extrém hosszan tartó illat, erős dörzshatás, + hidratálás, teljesíti mindazt amit egy testradírnak nyújtania kell. Külcsín és belbecs ezúttal harmóniában van.
Nagyon zsíros bőrűeknek nem ajánlom, mert erőteljesen hidratál, de akinek bőrszárassági problémái vannak az igazi csodaszerre lelhet benne. Akinek picit is sebes a bőre, az ne használja mert fájdalmas lesz, de lábgombásodásnál a tömény só miatt nagyon jól alkalmazható, szépen rendbeteszi a beteg, érdes bőrfelületet, elpusztítja a bacikat, gombákat.
Normál bőrtípustól már bátran alkalmazható.

Updatelném: Ilyen erős fizikai hámlaszót sosem használnék már, se ennyire illatos terméket. Mindkettő káros a bőrnek.

Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint

Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint
2020. május 31.

Kult készítmény olyan hidratáló képességgel amivel még sosem találkoztam krémmániásként. Medium deep árnyalatban vettem de azóta a világos árnyalatokra mentem rá. Prémium kategória. A fedőképessége nem viszonyítható az alapozóhoz. Sokan összetévesztik, alapozást várnak és ezért is húzzák le. Pedig ez egy gyönyörű tónust és fényt ad a bőrnek, hatása egész nap tart. Mint egy spéci BB krém, csak jóval minőségibb.
Az állaga is egészen különleges. Mintha szérumban lenne csomó apró pigmentgömböcske ami a bőrre kerülve elpattan színez és ragyog. Nagyon szeretem a textúráját. Az illata könnyed, nem tolakodó. Szerintem ez egy nagyon izgalmas készítmény a Chaneltől.
Ápolt, jól karbantartott bőrön mutat igazán. De ott brutál :)

1 MÁRKA