Rendoca

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Insta Glow Pirosító

Miss Sporty Insta Glow Pirosító
2017. június 6.

Néhány napra elutaztam és elfelejtettem magammal pirosítót vinni... ezért beszaladtam egy DM-be. Nem terveztem nagyobb kiadást, csak hogy mégis legyen rajtam valami ami a semminél több. Még tiniként használtam utoljára Miss Sporty termékeket. Nézegettem a pirosítókat és az Insta Glow termékcsaládot kimagaslóan jónak találtam. A 006-os Shiny Coral árnyalatra esett a választásom. És azt kell mondanom, hogy nem okozott csalódást... minden elképzelésemet felülmúlta és mindösszesen csak 900 Ft-ba került. :)
Őszintén mondom, hogy sok MAC pirosítóm is elbújhatna mellette. Nyilván a csomagolása nem egy miniőségre utal és azt gondolom, hogy hamar le is fog törni a teteje... de a termék csodás.:) Nagyon pigmentált és még tartós is (amire aztán pláne nem számítottam és nem is volt elvárás, hogy az legyen). Eddig főleg high-end termékeket választottam... de bizony vannak szuper kis dolgok az olcsó árkategóriájú márkáknál is. :) Én nagyon örülök neki, hogy rátaláltam. Az egyik kedvencem lett. :) Tervezem még más árnyalatok beszerzését is. :)

Yves Rocher Eye Liner

Yves Rocher Eye Liner
2017. március 16.

Szép, vékony, nagyon intenzív ébenfekete tusvonalat lehet készíteni vele.
Tartós. Száradás után már nem maszatolódik el.
Nem okozott irritációt. :)

Yves Rocher Filces Szemhéjtus

Yves Rocher Filces Szemhéjtus
2017. március 16.

Könnyű használni, szép ébenfekete tusvonalat varázsol. :)
Tartós, száradás után nem maszatolódik el.
Nem okozott irritációt.