Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2018. október 19.

Lila mániás vagyok, így egyértelmű volt, hogy ez a paletta az enyém lesz. Több ABH palettám és egyéb sminktermékem is van, nagyon szeretem a színvonalát a márkának. A színek jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók. Szerintem nem porzik jobban bármelyik ABH palettánál. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem annyira extravagáns a színösszeállítás, mint amilyennek elsőre tűnik, ugyanis, a néhány (gyönyörű) lilás, rózsaszínes árnyalatot kivéve, ez egy natúr paletta.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. augusztus 14.

Hú, ő az, akit imádtam és nagyot csalódtam benne. Amikor megvettem az első ilyen spirált, instant szerelembe estem vele, így kb két hét múlva vettem mégegyet, kuponnapokon. A másodikat szépen félretettem, de alig múlt el néhány hét, már elő kellett vennem, hiszen az első beszáradt. Naponta használok szempillaspirált, de olyannal még soha nem találkoztam, ami 4-5 hét után annyira beszáradt volna, hogy használhatatlanná vált. Gondoltam először, hogy biztosan épp egy selejtet sikerült kifogni, vagy talán nem jól zártam le használat után, de nem bánkódtam, mert volt másik. Csakhogy a második se bírta sokáig, így harmadikra már nem fizettem be. Kb két és fél hónap alatt fogyasztottam el a kettőt. Nekem ő lett volna a tökéletes, ami ár-érték arányban is jó, de bebukta a dolgot ezzel. Azóta gondolkodom, hogy megveszem a TF Better than Sex spirált, amit állítólag ez dupeol, de még nem sikerült rábeszélni magam erre.
Azért nem pontozom le jobban, mert amíg használni tudtam, addig tényleg imádtam, csak hát rövidre lett fogva a románcunk. :/

ColourPop No Filter Concealer

ColourPop No Filter Concealer
2018. augusztus 14.

Egyáltalán nem hozott lázba a megjelenése, de amióta megvásároltam, nagyon megszerettem. Nem lett egy "élninemtudoknélküle" csodaszer számomra, de ha legközelebb rendelek a márkától és lesz még $6 a kosaramban, újra benevezek rá.

2 MÁRKA