Reniii

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Catrice Deluxe Glow Highlighter

Catrice Deluxe Glow Highlighter
2017. július 13.

Tényleg nem a legjobb termék, egyetértek az előttem szólókkal. Szép színei vannak, nem túl csillámosak, de emiatt igazából semmi nem látszik, ha felkened. Néha-néha felkenem, de nem sok látszik belőle, így nem ez a legjobb választás szerintem highlighternek. Elmegy.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. január 6.

Nagyon régóta várom már a pillanatot, hogy kipróbálhassam. Engem is elkapott az eos láz. Hát ekkora hasraesést még nem tapasztaltam kozmetikai terméknél. Az állaga még olyan átlagosnak mondható, az illata isteni. Na de az íze annyira édes, mű és undorító, hogy inkább nem kenném fel. A hatása pedig 0, sőt még ki is szárítja a számat. Én nem tudom, hogy csak ez a fajta ilyen rossz, vagy az összes, de ez 500 forintot se érne meg, nem hogy ennyit.

Jessup 10 Pcs Kabuki Brush Set

Jessup 10 Pcs Kabuki Brush Set
2016. szeptember 28.

Nagyot nevettem a véleményeken, amikor nézegettem, hogy megvegyem-e a terméket. :D Ezeket a problémákat én is észleltem, például a szemre való ecsetek valóban eléggé nagyok. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet őket használni, csak hát oda kell figyelni arra, hogy mekkora felületen szeretnél dolgozni. Az arcecsetek viszont kifogástalanok. Itt egyetlen hozzáfűzni valóm van, hogy nem igazán lehet látni rajtuk, hogy milyen funkciót látnak el. A pirosító ecset például szerintem túl tömött, a kontúr ecset túl nagy. Sorolhatnám ezeket, de valahogy a vége mégis csak egy nagyon jó benyomás. A funkciójukat szerintem azért nagyrészt ellátják, ezért is írtam, hogy "kifogástalanok". :)
Összefoglalva szerintem megéri, attól függetlenül, hogy vannak benne hibácskák, tökéletes hétköznapi sminkek elkészítéséhez.
Tényleg azt tudom mondani, hogyha nem sminkesnek készül az ember, akkor az egyik legjobb megoldás ennyi pénzért!