Best of Beauty 2019

Renike77

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: -

Megnézem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. május 4.

11 éve használom minden nap :-). Csodás színek, erős fedés. A véleménykülönbség a véleményezők között szerintem abból adódik, hogy ez az alapozó csak kombinált vagy zsíros bőrűeknek jó.
Száraz/vízhiányos bőrön majdhogynem eldolgozhatatlan, és azon valóban maszk hatást kelt.
Ezt onnan tudom, hogy a 11 év alatt sok barátnőm, kolléganőm kérte, hagy próbálja ki, mitől ilyen szép a bőröm és mi ez a termék, aminek ennyire természetes a színe. És a száraz/vízhiányos bőrűeken nehezen eloszlatható lett, beült a ráncokba.
A kombinált és zsíros bőrűeknek ez maga a csodaszer. Párja nincs, mivel porcelán hibátlanságú, természetes színű arcot ad, ami éveket fiatalít az ember lányán...
Száraz bőrűeknek a Clinique Even Better jobb volt.
Ez a termék egy csodaszer.

Chanel Platinum Egoiste

Chanel Platinum Egoiste
2019. május 4.

Nálam a dobogó legtetején, az abszolút number one! Ezer közül megismerném! Ezzel a különlegességéről mindent el is mondtam.
Nem hasonlít semmihez, nem is próbálkozom.
Ez az elegáns férfi illata, kortól függetlenül.
Szerencsére dezodor formában is kapható, így olcsóbban is hozzá lehet jutni, az illata ugyanolyan, mint az üvegben.
Tapasztalatom szerint a drogériákban meg van buggyanva a tesztere, így nem könnyű megszagolni, milyen is valójában.
Ez nem egy nehéz illat, és nem is egy vizes (akvás), hanem a kettő között. Elmondhatatlan, mennyire eltalálták, pedig ez nem ma volt, amikor megalkották.
Szupertartós és végtelenül különleges, vagány illat. 100 csillag

Mexx Woman

Mexx Woman
2019. május 4.

Kedves, csajos, különleges illat, nem hasonlítható semmihez.
Virágos-édeskés, nincs benne kommersz leszáradás, igazi komfortillat.
A férfiak szeretik.
Ne tartós, de ennyi pénzért ez nem is várható el.