Renike77

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 5.
Bőrtípus: -

Megnézem

Jacomo Art Collection #09

Jacomo Art Collection #09
2019. december 26.

Tartós, különleges illat remek áron. Fahéj-kedvelők előnyben ;-). A férfiak szeretik ezt az illatot és a Nina Ricci Les Belles Delece d'epice (sárga csavaros üvegű volt és megszüntették) nevű illatot is szerették. Ez szinte ugyanaz az illat. Annyira egyedi, párja nem volt a Ninának sem és ennek sincs. Ugyanakkor nem orrbavágó és nem megosztó. Ritka az ilyen illat, ami ennek ellenére tartós is. Én a mangót is érzem. Kellemes, különleges illat. Ezek alapján a kollekció többi darabját is kipróbálom. Egyébként is Jacomo-fan vagyok, mivel röhejes összegért egyedi, brutál tartós illatokat gyárt.

Chanel Rouge Coco Rúzs

Chanel Rouge Coco Rúzs
2019. december 26.

Ajándékba kaptam, magamnak ennyiért nem vettem volna meg, teljes áron biztosan nem. Kellemes viselet, siklik a szájon, erősen pigmentált, nem kell rányomni. De a hidratáló hatásnak köszönhetően hamar a száj alatt köt ki ami elég kellemetlen. A száj sarkába is kifolyik nèha. Ilyen rúzst tizedennyiért is találni. Az Estèe Lauder Double Wear rúzsa ebben az árkategóriában toronymagasan veri, miközben ugyanúgy hidratál, ugyanolyan pigmentált, mégsem folyik szerteszét.

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2019. december 26.

Csodás illat, pedig nem mai darab. Időtálló, mert nagyon nőies. Én az unisex parfümöket is nagyon szeretem, de ebben semmi unisex nincs, tömény női elegancia. Baráti áron egyedi és tartós parfüm. 30 felettieknek. Aki teheti próbálja ki.