renszalai

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2016. február 7.

Végre megtaláltam az igazit. Semmire nem cserélném le. Sokféle tust próbáltam, de ez egy igazi csodaszer.
Lényegesen lerövidítette reggel a tükör előtt eltöltött időt. Nagyon egyszerű használni, kibír egy egész napot anélkül, hogy elkenődne. 2. hónapja használom és még mindig úgy fog, mint az első napon. Remekül pigmentált szép mély fekete színű. A filccel sincs még semmi baj, nem foszlott szét. Egyszerűen nagyszerű. :)

Update: Valamit nagyon elcsesztek benne, a legutóbbi 2-3-t, amit megvettem,ki kellett dobnom. Ragacsos lett, fénylő, gumiszerű, ami csimbókokban jött le,egyszerűen használhatatlan. Az első után,amelyikkel így jártam, még tettem egy vagy két próbálkozást,hogy hátha csak egy romlottat vagy hibás darabot sikerült kifognom,de sajnos mind mehetett a kukába. Nagyon elkeserít,mert olyan sok idő és pénz volt találni egy ilyen tuti tust,mint amilyen ez volt,erre tönkretették :(

Alverde Szemöldökceruza (régi)

Alverde Szemöldökceruza (régi)
2016. február 7.

Mindig újraveszem, mert szép,természetes a színe (Blond),nem vöröses mint a legtöbb szemöldök ceruza esetében. Kb. nap végéig megmarad a helyén, viszont amit kifogásolok,az az, hogy túl puha,hamar elhasználom a sok hegyezés miatt. Illetve szerintem egy szemöldök ceruzának alapjában véve keményebbnek kellene lenni,mint mondjuk egy szemceruzának,hogy természetesen fel lehessen vinni és hogy ne kenődjön, de ez elég puha.
Uhh, most látom,hogy pálmaolaj származék is van tán benne. :( Utána kell járnom,hogy milyen forrásból származó,mert ha nem megfelelő,akkor le fogok róla mondani.

Alverde Kajal Eyeliner

Alverde Kajal Eyeliner
2016. február 7.

Mindig újra veszem a fekete színűt,de nem teljesen vagyok megelégedve. Igazából minden oké,kivéve,hogy túl puha, evégett hamar elhegyezem és hamar elfogy,nem túl gazdaságos. A színe viszont szép mély fekete.

1 MÁRKA