Repuka

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Batiste 2 in 1 Invisible Dry Shampoo & Conditioner

Batiste 2 in 1 Invisible Dry Shampoo & Conditioner
2020. május 21.

Amikor eloszor hasznaltam nagyon csalodott voltam, mert olyan volt a hajam mintha zsirosabb lenne tole, viszont kiderult, hogy rogton hasznalat utan vizes hatast hagy es amikor megszaradt az eredmeny csodas volt ... nem volt feher utana a hajam sem elnehezult. Nagyon sok batiste termeket probaltam, de ez tetszik eddig a legjobban !! Teszi a dolgat

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. március 4.

Ma próbáltam ki először, használat közben kicsit bizsergett az arcom, lemosásnál egy kicsit égetett. 10 percig hagytam hatni, ennek eredménye a puha csillogó bőr lett, amiből az államon a miteszerek kb maguktól kijöttek. Hidratálnom kellett utána, mert nagyon feszült a bőröm. Pár hónap múlva updatelek! :) addig is megelőlegezek neki 4*-ot :)
UPDATE:
Elfogyott az üvegcse, kb 2 hónapig volt elég. Alaposan megtisztitottam mindig a bőröm a használata előtt és ezután vagy száraz vagy nedves bőrre vittem fel, a végén már 13 percig hagytam hatni. Kb 3 napig a homlokomon szép a bőr a használata után. Ez egy nagyon pozitív dolog, mert enélkül olyan “rücskös”. A miteszereimmel sajnos nem tett semmit, hiába nyomkodom ki őket a kezelés után. Pattanást nem okozott és nincs is mióta használom, előtte is 1-2 volt csak. Gondolkozom rajta hogy adok neki mégegy esélyt, de lehet más hámlasztó után nézek.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. január 19.

A light arnyalatbab hasznaltam a szemem ala, kicsit sotetnek ereztem de imadtam az allagat es a fedeset, majd lecsereltem. 2hettel kesobb ujra visszahuzott a szivem ehhez es a 06 neutralize arnyalatbab vettem meg es csodas, pont az en borszinem, ujraujraujra es ujra vevos 🤗