Rere

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist
2017. július 17.

Testpermethez kepest rajtam nagyon sokáig lehet érezni ! Nagyon könnyed illat , a fullasztó kánikulában én csak ezt használom parfüm helyett ! Nagyon sokan megdicserik az illatot rajtam ! A neve nagyon találó !! Ár érték arányban teljesen jó , főleg ugy , hogy egy eleg nagy kiszerelést kapunk 2390 forintert ( én ennyiért vettem akciósan ) ! Sajnálom , hogy limitàlt széria :(

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2017. május 9.

Sokat hezitáltam az új Dove testápolókon vajon melyiket válasszam ? A boltban szagolgattam őket és e mellett a lótuszos rizstejes mellett döntöttem , de megbántam! Alig vártam az első zuhanyzás utáni finom hidratálást ! Magamra kentem , első pillanatban kellemes illata van ,aztán , amikor elkezdte beinni a bőröm maradt valami borzalmas utóillat ,amivel sajnos nem tudtam megbarátkozni ! :( A hidratáló képessége közepes, nem ájultam el attól sem :(
Kövezzetek meg, de számomra nagyon felejtős termék.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2017. április 21.

Kedves fekete hajú Krémmániások!
Hihetetlenül szép és tartós hatást értem el ezzel a termékkel!!!
Egy festéshez kettő dobozzal szoktam használni és mindig úgy, hogy összekeverek egy klasszikus feketét és egy kékes feketét! A klasszikus fekete intenzívebben befogja a hajam a kékes- feketétől pedig gyönyörű fénye lesz ! Bár a kékes-fekete inkább kicsit indigósabb, már-már lilába torkollik a színe ,de nekem ez kifejezetten tetszik !!!
Felvitelnél az állagával teljesen meg voltam elégedve , és festés után nagyon puha volt a hajam , éreztem az olajos "kúra" hatását.
Az illata is teljesen rendben van , nem fojtogat festés közben !
Biztosan még jó sokszor újraveszem !!!!