reszter

Regisztráció dátuma: 2013. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pupa Professionals Powder

Pupa Professionals Powder
2018. július 9.

A nap végére is csak maximum a T vonalamban lesz enyhén zsíros a bőröm, de azt pikk pakk felitatom egy kis papírral.
Hátránya, ha utazom, kirázódik a kis kupakjába, amit ha kinyitok ... puff. :( De azért el bénázok vele. Megéri. :)
Szüliheteken akár féláron is be lehet szerezni. Majdnem egy évig elég mindennapos használattal.

L'Oreal Paris Infallible Fixing Mist

L'Oreal Paris Infallible Fixing Mist
2018. július 9.

Nálam nem jöttek a fehér pöttyök, gondolom jobban felrázom... :D plusz néha le kell öblíteni a spriccelőt, mert beszáradhat!
Mattító púderrel használom, ami önmagában is egy csoda (pupa transzparens púder), ezt azért vettem, hogy kicsit összeálljon a gyorsan feldobott laza smink (bb+korrektor). Viszont azt vettem észre, hogy ha kicsit túltolom (pl. délután újra használom) akkor eléggé ki tudja szárítani az arcomat, főleg azokat a részeket, amik amúgy nem annyira zsírosak. Sminket is ügyesen tartja a mattság mellett, nálam kb 6-7 óráig, pedig alapvetően zsíros a bőröm.
Féláron érdemes megvenni, glamour/joy napokon. ;)

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2018. július 1.

Nekem nagyon bejött anno a nappali krém a termékcsaládból, de nyárra valami könnyű (edzés utáni, reggeli/esti krém helyettesítő) permetet kerestem. Alapvetően zsíros arcbőröm van, de mindenféle krémmel meg púderrel (ideig-óráig) kordában lehet tartani, ezzel a permettel sem lesz zsírosabb, se nem szárazabb. Viszont, ha túlszárítom a pattanások miatt a bőröm, akkor rendbe vágja, mert tényleg hidratál. Plusz előny, hogy hamar beszívódik. Érdemes adni neki egy esélyt, már csak a szép összetevők miatt is. :)