revontulet

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser
2019. október 27.

Amióta megjelent a termék, azóta ezt használom. A legjobb arclemosóm, jól tisztít, nem szárítja a bőrömet egyáltalán, és nekem a sminket is jól leszedi. Azért a durvább szempillaspirált előbb micellás vízzel le szoktam szedni előtte, de úgy tapasztalom, hogy az alapozót és a fizikai fényvédőt is szuperül leszedi. Próbáltam keresni másik alternatívát a borsos ára miatt, de egyszerűen semmi más nem vált be ilyen jól.

Innisfree Black Green-Tea Cream

Innisfree Black Green-Tea Cream
2018. július 7.

Bő hónapja használom és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon jól hidratál, szépek az összetevői, irritációt és pattanásokat nem okozott. Nagyon kevés is elég belőle hogy puha legyen a bőröm. Ez az első koreai krémem és eddig meggyőzött, hogy továbbra is kísérletezzek velük.

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2018. május 21.

Par hete hasznalom, nagyon jo kis szerum. Szamomra eszreveheto a kulonbseg, szepen feltolti az apro rancokat (nincsenek nagyon rancaim, inkabb csak halvany mimikai a szemem korul). Nagyon konnyen beszivodik, es nekem eleg egy csepp a ket szemem kornyekere boven, szoval ugy gondolom, viszonylag sokaig eleg lesz. Abban hiszek, hogy jobb minosegu szerum(ok) rendszeres hasznalataval megelozhetok a rancok, ezert ruhaztam be ra, nekem megerte abszolut. Remelem 10 ev mulva is ugy fog latszani a boromon :D