revontulet

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2024. április 22.

Pár éve használom, érzékeny bőrre nagyon jó, kiváló védelmet nyújt. Az egyetlen hamis ígéret, hogy nem ragad. De, nagyon-nagyon ragad, ha a megfelelő mennyiséget viszem fel, akkor pláne. Engem nem zavar az arcom, már megszoktam, cserébe jól tapad a smink rajta. De ha egész testre kenem fel, akkor nem annyira kényelmes.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2023. április 12.

Nem igazán tudom, hogy tudott ez a márka ilyen fényvédőt piacra dobni. Sajnos úgy rendeltem meg, hogy nem olvastam róla véleményeket. Konkrétan lilás-fehér fényes finisht ad, egyszerűen esztétikailag semmilyen mércét nem üt meg. Nagyon alá kell hidratálnom, mert amúgy szárít, viszont érdekes módon semennyire nem lesz matt a bőrömön. Olyan sűrű, hogy nem tudom felkenni azt a mennyiséget, amit kellene, nagyon nehezen lehet eldolgozni. Nem próbáltam sminkelni rá, de ahogyan leszárad úgy érzem felesleges is lenne, ezen nem lehet eldolgozni szépen alapozót. Arcra biztos nem tudom elhasználni, úgyhogy max testre a tavaszi kirándulások alkalmával, mert ez borzalmas. Használtam már más fizikai fényvédőket, ez mindegyiket alulmúlja.

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
2023. február 23.

A Heimish mellett ez a másik top balzsamos-olajos lemosóm. Ez picit drágábbra jön ki /ml de úgy vettem észre, hogy ugyanazt tudja csak illatmentesen. Nagyon jól tisztít és már vízzel is tök jól lemosható, persze habzó lemosót azért kell használni utána.