rexi19

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2018. július 18.

Nekem bevált, egyelőre most ez a favorit nálam! Színvédelem szempontjából talán lehetne jobb (bár csokoládébarna hajam van, így mindig kopik általában, bármivel is mostam eddig). Viszont nem zsírosít és ez is nagy szó!

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2018. július 18.

Tegnap szereztem be a sok pozitív vélemény alapján. Az illata egyszerűen mennyei, imádom az ilyen édes illatokat! :) A hatásáról nem igazán tudok még nyilatkozni, mivel csak egyszer próbáltam, de akkor szuper fényes és egyenes lett a hajam. Remélem beválik, a fodrászkellékes boltba is dicsérte az eladó hölgy, és mindössze 2380 Ft volt a 250 ml. Megelőlegezem neki az 5 csillagot :)

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2017. október 19.

Az itteni jó vélemények alapjan vettem meg, és mivel most ismét sötét a hajam, nem akartam, hogy hamar kikopjon belőle a szín, ezért beruháztam rá. Szerencsére glamour kuponnal vettem a nagyobb változatát, de meg az akciós arat se érte meg. Iszonyat módon csípte a fejbőrömet, irritálta utána napokig viszketett és be is korpasodott! Soha többet! Egyedüli pozitívum az illata, de azt bármelyik sampon hozni tudja kb.