rhinestone

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. február 22.

Ez sem működik rajtam. Komolyan nem értem, velem valami nem stimmel. :D Szokták mondani, hogy van az állatorvosi ló esete, na akkor én a 'kozmetikai ló' esete vagyok, mert rajtam semmi nem működik, vagy nem úgy ahogy kellene...
Az állaga kellemes, szépen felkenni sem nehéz, habár sokat vesz fel, én leszoktam húzkodni. Nekem tetszik a hosszú aplikátor. Na és innnen kezdődik a probléma, viszonylag lassan szárad, és egyáltalán nem tartós. Csúnyán kopik. A maradékot is könnyen le tudom mosni. És nagyon szárít. Amúgy sincsenek nagy, 'dús' ajkaim, és ugye még azt is összerántja, pedig radírozok meg hidratálok előtte. Nagy kár érte, mert a színek nagyon bejönnek (lace detail, corset van meg), és a matt hatást is imádom. Én csinálok rosszul valamit!?

Foxbrim Advanced Formula Vitamin C Serum

Foxbrim Advanced Formula Vitamin C Serum
2017. február 22.

Az első c vitaminos szérum, amit próbálok. Nem olajos, inkább kicsit vizes állagú, könnyen beszívodik, utána kicsit feszül a bőröm de nem úgy mint amikor ki van száradva, hanem ez amolyan kellemes feszülés. :) Hidratálok utána, magában még nem próbáltam. Színtelen, illata sincs, ami jó. Pattanást, bőrpírt, allergiát nem okoz. Szemem alá is kenem, ott sem okoz semmi negatívat. Eddig tetszik, szerintem szebb a bőröm tőle, szebb az összkép. Sajnos a felét sikerült kiöntenem, szóval sokáig nem fogom már használni. Ha ez elfogy, kipróbálok egy másik fajtát. Legalább lesz összehasonlítási alapom.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
2017. február 22.

Fantasztikus! Egy élmény ez a rúzs. Könnyű felvinni, és hihetetlenül tartós. Azon ritka dolgok egyike, ami valóban működik rajtam is. Két árnyalat van meg, a dare to pink és a skinny dipping, imádat mindkettő. Állag, tartósság, aplikátor, pigmentáltság.. mind 5 csillag!

4 ÖSSZETEVŐ

Carya Illinoensis (Pecan) Shell Powder EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott