Best of Beauty 2019

Ria13

Regisztráció dátuma: 2011. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. július 6.

A dekoltázsomra és a nyakamra használom, az arcbőröm nem kedvelte sajnos. Viszont látványosan szebb az említett területeim bőrképe és hidratáltabb. A dühöm ( hogy amire valójában vettem, nem jött be ) hamar örömmé változott! Lassan 1,5 hónapja használom és ajánlom Nektek, ennyi pénzért és ilyen INCI-vel egy próbát mindenképpen megér. Az arcomon nem szívódott be hamar, aztán egyszerre lett száraz és zsíros a bőröm😀Ezzel fel is léphetnék😀A dekoltázsom és a nyakam bőre viszont szereti, azonnal beszívódik, hidratáltabb, tónusosabb, talán feszesebb is😀

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse
2019. július 6.

Már egy jó éve felhagytam a szolizással ( nem jártam sokszor, max hetente 1-2 alkalommal ) és kipróbáltam néhány önbarnítót, A Dr Kelen szolid barna ugyan bevált, de picit foltos lett és hamar kopott...Aztán eszembe jutottak a színezett, hab állagú önbarnítók! Legalább azonnal látom-érzem, ha nem kentem túl egyenletesen😊A saját applikátorát, kesztyűjét is megvettem hozzá. Először egy olcsóbb, ellenben agyonhype-olt cuccot néztem ki ( St Moriz ) de a formaldehides összetevő miatt nem mertem bevállalni. A St Tropez összetevői egész jók, állagra könnyű hab, erőteljesebb, édeskés-parfümös (khmm, hát, ez van...😊) illata van, gyorsan kell kenni, hamar beszívódik.Radírozás, tusolás után vittem fel, a hálócuccomat nem, a lepedőt viszont picit megfogta...(A Dr Kelen nem! ) Valóban látványos, de nem durva, egészségesen napcsókolta bőrszínem lett reggelre, amely a nap folyamán mintha mélyült volna. A könyök-lábfej-arc-kézfej vonalat/részeket előtte vékonyan bekrémeztem. Nem lettem csíkos-foltos, maximum, ha nagyítóval nézegetem magam, biztos találok kisebb-nagyobb egyenetlenségeket. Az illatára visszatérve:nem tipukus önbarnító szagú, szerintem babatestápoló pici parfümmel. A Férjem szerint büdös, túl intenzív, de zuhanyzás után már egyáltalán nem lehet érezni. 4 nap múlva még mindig szép a színem, mondjuk napi kétszer hidratálom is a testemet és olajos tudfürdőt (Uriage) használok. Jó szívvel ahánlom Mindenkinek❤️ Az arcra figyeljetek, előtte peelingezettek és a hajtöveknél sem árt az óvatósság.😀Az N betűs online drogériában is lehet kapni, nagyobb kiszerelésben is!

By Kilian Black Phantom

By Kilian Black Phantom
2018. május 6.

Madison-os vásárlásunkhoz kaptam egy illatmintát ebből és a Vodka on the Rocks-ból...A Phantom-az illatjegyei alapján- szerelem kellett volna, hogy legyen első szippantásra, de nekem inkább értetlenség és csalódás jut róla az eszembe...Egy feminin, nem túl eredeti, leszáradása után olcsóbb tusfürdőre emlékeztető illat. Az, hogy valamire kísértetiesen emlékeztet, abban megállapodtunk a ZUrammal.A Fragrantica a Ferragamo Uomo-jához hasonlítja a voksok alapján, de engem valami másra is emlékeztet és ez a tény egy niche parfümnél finoman fogalmazva is szomorú. Egy rumos-cukros illat, kis hatósugárral, közepes tartóssággal. Gourmand illat, ha valaki a likorös (rum) kávét kedveli, de én pont azt érzem, hogy az illatkreátor nem volt elég bátor ahhoz, hogy a konvenciókat felrúgva egy kis csavart tegyen ebbe az alkotásába, helyette összehozott egy szerethető, konformista és unalmas soft orientális valamit...Huhh, sajnálom, hogy nekem-nekünk ez az illat nem igazán lopta be magát a szívünkbe...Helyette megmaradtunk a Nasomatto-nál és az Orto Parisi-nél: különc, de nem direkt különcködő, rafinált, de nem agyongondolt, újító, mégis a klasszikus hagyományokat követő illatok...Az ár-érték aránya alapján ez a Kilian maximum 2 csillag, a Vodka on the Rocks nagy jóindulattal 1😟

38 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Palmitate ti|eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott