Ria13

Regisztráció dátuma: 2011. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 10.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Nautilus Donna EDP

Nautilus Donna EDP
2021. március 28.

Nagyon kellemes, szinte megtévesztően hasonló illat, mint a vintage verziójú Dior J’Adore! Az üvege igazán érdekes, különleges mint Verne tengeralattjárója😀 Az illata viszonylag tartós, kellemes, nőies tavaszi-nyári illat. Magyarországon nem hiszem, hogy könnyen beszerezhető, az Ebay-en láttam elég horror árakon eladásra kínált példányokat. Édes, szellősen virágos illat, kompatibilis bármely munkahelyhez, de akár alkalmakra is. Nem a mostani vattacukorka, de egyáltalán nem ódivatú, még vintage hatást sem kelt igazán. Örülök, hogy anno lecsaptam egyre és bár nem a Top5 nálam, szívesen használom❤️

Gres Cabaret

Gres Cabaret
2021. február 14.

Egy nagyon kedves krémmániástól vettem egy kb. 1/2 üvegecskényit ebből a csodából❤️ Friss rózsa, mintha egy kellemes nyári reggelen sétálnánk eső után a tiszta, harapnivaló levegőn egy rózsaligetben❤️🌹❤️Mondjuk én bolondulok a rózsákért, így engem ez az illat “megvett kilóra”😗Az írisz-pacsuli-ibolya kombó is szépen átjön, amelyeket a pacsuli-ámbra-szantál mix mélyebb tónusúvá varázsol❤️ Az Ebay-en még beszerezhető...MIÉRT kell egy ilyet bedarálni? Én nagy Grés fan vagyok, de ezért morcos vagyok rájuk😞

Gres Madame Gres EDP

Gres Madame Gres EDP
2021. február 14.

Kellemes illat, mintha Coco Mademoiselle és Miss Dior kombóját szeretné megmutatni...Tényleg kilóg a Grés parfümök megszokott, stílusos és egyedibb “hangvételű” tagjai közül, de megadom az 5 csillagot, mert kellemes, elegánsabb, kortalan és nőies illat. A ZUram és a férfikollégáim szerint: “Na, eeez, ez naaagyon finom!”😹 A Cabochard-tól bezzeg menekülnek! 😞😹 Aki komfortos illatra vágyik fréziával, magnóliával, bazsarózsával, vaníliával, szantálos pacsulival némi bőrös attitűddel és állítólag ananásszal ( ezt én nem érzem ) kardamommal és lédús grapefruit-tal megbolondítva, vvagy csak ajándéknak szánná, az nem tud nagyon mellényúlni😗 Apropó: a “nyúlás-lenyúlás”: A Grés-nek még EZ is stílusosan sikerült, úgyhogy őszintén gratulálok❤️

38 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Palmitate ti|eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott