Ria22

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Budget Mandula Testápoló

Budget Mandula Testápoló
2019. április 14.

Sorban állás közben megszagoltam és nagy telitalálat lett!
Ugyan nem érzek benne mandulát, de nagyon megfogott az illata, az ára miatt muszáj volt megvennem és elégedett vagyok vele! Állagra elég hígnak tűnik de mégis sűrű, ha sokat viszek fel egyszerre nem szívódik be, meg kell találni az arányokat. Lehetséges hogy azóta változtattak rajta, mert ragacsosságot abszolút nem tapasztaltam.
Az én bőröm a fűtésszezon végével ennél többet nem is igényel, biztosan veszek még belőle párat (páromé viszont extrém száraz, neki lehet kevés lesz).
Adjatok neki egy esélyt! :)

Balea Cosy Thailand Deo-Bodyspray

Balea Cosy Thailand Deo-Bodyspray
2019. április 5.

Nagyon kellemes! <3
Ma teszteltem "élesben" és hozza azt a hatást mint a régebbi szériás alumentes Balea deók! Bájosan diszkrét, parfüm kompatibilis illata van, tényleg olyan rizses-lótuszos-kókusztejes, nem hivalkodó. Mindennapokra tökéletes, azt hiszem veszek pár flakonnal míg van, alig várom a kézkrémet is :)

J. Del Pozo Halloween Kiss

J. Del Pozo Halloween Kiss
2019. március 31.

A Fragranticán említenek egy összetevőt, amit itt nem látok: kóla a fejjegyek között!
Külön nem érezni, de talán ettől van meg az édesség benne, nekem a pacsuli végig elő sem jön és szinte csak a virágokat érzem benne. Nagyon összetett kis parfüm, sajnálom hogy annak idején nem tároztam be belőle, bármely évszakban el tudnám hordani. Nem igazán tartós illat, ezért a maradékomat kincsként őrzöm.

1 MÁRKA