Ria22

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Budget Mandula Testápoló

Budget Mandula Testápoló
2021. szeptember 12.

Sorban állás közben megszagoltam és nagy telitalálat lett!
Ugyan nem érzek benne mandulát, de nagyon megfogott az illata, az ára miatt muszáj volt megvennem és elégedett vagyok vele! Állagra elég hígnak tűnik de mégis sűrű, ha sokat viszek fel egyszerre nem szívódik be, meg kell találni az arányokat. Lehetséges hogy azóta változtattak rajta, mert ragacsosságot abszolút nem tapasztaltam.
Az én bőröm a fűtésszezon végével ennél többet nem is igényel, biztosan veszek még belőle párat (páromé viszont extrém száraz, neki lehet kevés lesz).
Adjatok neki egy esélyt! :)

Fusswohl Schrunden Balsam

Fusswohl Schrunden Balsam
2020. július 19.

Az összetevők végén lévő illatanyagok már nincsenek benne a legújabb változatban, a csomagolás is kicsit más. Az előző véleményeket átfutva meglepetten szembesültem vele hogy valamikor még jó illata volt :D Elég durva, ammóniára emlékeztető szaga van, viszont nagyon hatásos! 2-3 használat alatt fel lehet vele zárkózni a szandálos időkre, megjegyzem nekem csak hajszálvékony repedéseim vannak, a sarkamon és a nagylábujjamon viszont van bőrkeményedés rendesen. A kezemnek is nagyon jót tesz, tehát 2 in 1 terméknek is mondható. Négy és fél lenne a reális, de felfelé kerekítek mert 700 forint körül volt. Hámlaszt, ezért nem ajánlom cukorbetegeknek mert egyszer túlzásba vittem a reszelőzést és baromira csípett.

Yves Rocher Sable Fauve EDP

Yves Rocher Sable Fauve EDP
2020. március 28.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon megörültem neki, már egy hónapja próbálgatom úgyhogy elég árnyalt a kép :)
Valami eszméletlen letisztult kinézettel bír az üveg, kifejezetten tetszett. Én vagyok az a lány aki előszeretettel szedegeti le termékekről a címkét mert úgy "jobban néznek ki" (ugye más is szokott ilyesmire vetemedni?!), tehát ezzel az egyszerű papírcímkével kilóra megvett. Amikor kifújtam, rögtön beugrott, hogy nekem ő már megvolt valahol...Az Agent Provocateur Fatale illatára emlékeztetett, holott az összetevőket böngészve nem találtam párhuzamot. Tonkabab tartalmát tekintve vártam ez az édes-vaníliás vonalat, ami meg is érkezett, de amire a legkíváncsibba voltam, az a "leheletnyi füstösség" lett volna, ezt sehol sem találtam sajnos. Kicsit merészebb, nyersebb kompozíciót reméltem, a szavannák helyett egy plázában éreztem magam, leszáradás után teljesen elment az édes kis semmiség kategóriába, a márka nem volt elég bátor, valószínűnek tartom hogy arra ment ki a játék hogy senkiből se váltson ki ellenérzéseket. Tartóssága elég korrekt, pár órát kibír viszont a szilázsa mintha nem is létezne. Ajánlom azoknak akik nem akarják felhívni magukra a figyelmet, ezzel nem lehet "kondenzcsíkot húzni" :D Bármely napszakra ideális viselet lehet, nem hivalkodó illat.
Annyira szuper lenne ha a pontozásnál lehetne fél értéket is adni, nagyon vacilláltam... Végül a hármas mellett döntöttem, ez nem azt jelenti, hogy rossz parfüm lenne, szimplán csak átlagos.

1 MÁRKA