ribizli1122

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pupa Like A Doll Blush

Pupa Like A Doll Blush
2013. október 21.

104, 105 rózsás színeket vettem meg, együtt és külön is jók hétköznapokra, tartósak, kellemesek, nem irritálnak és a finom kis érintéstől a "masszív pírig" építgethetők.

Yves Saint Laurent Krémes Arcpirosító

Yves Saint Laurent Krémes Arcpirosító
2013. augusztus 20.

Azt hiszem ez a legjobb krémes pirosítóm eddig, pedig csak ma vettem - akciósan a Müllerben - és pár órája próbálom. Gyönyörű, könnyen eldolgozható, mindhárom szín (1 világos barackos, -2 rózsaszínes -3 bronzos/barnás) elképesztő, az enyém barackos: szépséges. és a kis doboza is az.
08.20.: azóta a 2-est is megvettem és július-augusztusban csak ezeket használtam, keverni is érdemes a 2 színt, külön és együtt is gyönyörűek. külön jó pont azért, hogy nem irritált még a legizzadósabb melegben sem, közvetlenül hidratálós arcbőrre kenve. kedvenceim :-)

Nivea Sun Protect & Bronze Napozó Spray

Nivea Sun Protect & Bronze Napozó Spray
2013. augusztus 11.

30-as változatot használtam eddig egy üveggel ezen a nyáron. A fényvédő hatás remek, ahol bekenem vele magam, ott remekül véd (ahol épp nincs, ott forrázásszerű pirosság jelentkezik, így tényleg hatásos a fényvédelme). A barnító hatásra viszont nem tudok mit mondani, így 1-2 hónap alatt semmilyen barnítást nem látok, kb. pont olyan, mint a tavalyi 30-as/50-es nivea napolajam, ahhoz képest plusz bronzosítást nem vettem észre. Így összesen a két "funkcióra", átlagolva 3 pont.