ribizlicukor

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP
2018. május 23.

A páromnak választottuk együtt, és azóta csak szagolgatnám és szagolgatnám. A legtöbb férfi parfümnek számomra (bocsánat) wc illatosító vagy tucat szaga van és nagyon nehezen mondom rá azt, hogy jó, ez viszont olyannyira különleges, hogy feledtetni tudta velem az évek óta kitartó Ambercrombie & Fitch Fierce Cologne rajongásomat is, pedig az a másik nagy kedvencem (igazából egyedüli ezen kívül). Ez az illat rendkívül pasis és egyedi egyszerre, mindemellett akár magamon is viselném lány létemre, mert annyira jó. :) A többi Acqua di Gio illattól nem dobtam hátast, ettől szaltóznék, ha tudnék. Beteges hasonlóságot érzek közte és a női illat Thierry Mugler Womanity illata között, pedig az összetevői alapján semmi közös nincs bennük. 8-ast adnék neki, ha lehetne, egyszerűen imádom!

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. április 13.

Update (2018.04.13)

Eltelt bő fél év, mióta elkezdtem szedni. Néha egy-egy nap kimaradt, de egyébként becsületesen szedem és közben már egyszer beszereztem megint akciósan. Azt kell mondanom, hogy elég kellemese meglepetés a kapszula. Legjobban a körmeim mutatják, sose akartak megnőni, mindig letöredezett vagy szétváltak a rétegek, most pedig elég masszív, erős körmeim nőnek. Alig győzöm reszelni, mert konkrétan már olyan hosszúra nő, ami zavar. A hajam is sok változáson ment keresztül. Szeptember óta hajgyógyászhoz is járok, valószínűleg a tőle kapott kencéknek és az ilyen vitaminos kiegészítésnek köszönhető, hogy elkezdett gyönyörűen besűrűsödni a hajam ott, ahol kihullot. Elég sokáig nem történt semmi, aztán hirtelen nagyon sok kis babahajam lett. Mostanra a legrövidebb tincsem is 6-8 cm körül van, de a legtöbb rövidke 8-10 centi hosszú. Mivel folyamatosan vágtam a hajam hosszából, nem tudok konkrét számot mondani, hogy az alja mennyit nőtt, mióta szedem, de nem is érdekel kűlünösebben. Szeretném visszadúsítani a hajamat az eredeti állapotára és úgy látom, ez az együttes tuning segít ebben.

2017.12.02.

Azoknak a táborát erősítem, akik a kezdettől fogva figyelemmel kísérték a kapszulát övező hypeot, agresszív marketinget és sokáig dacból sem vásároltam meg. Kutattam sokat utána a neten, nagyon sok fals és nagyon kevés valódi információ lelhető fel róla. Szedtem már mindenféle hajvitamint, tényleg, amit el lehet képzelni, gyakorlatilag mindent kipróbáltam. Május környékén kezdődött egy olyan erőteljes hajhullásom, amivel augusztusra tulajdonképpen az addigi meglévő hajam fele kihullott. Természetesen amellett, hogy nagyon kétségbeejtő volt a jelenség, a sok éve szedett, majd május elején abbahagyott fogamzásgátló hatásának tudtam be (orvosról orvosra jártam, góckutatás is megvolt, teljesen negatív eredménnyel). Hajgyógyászhoz is elmentem szeptemberben, kicsit később pedig megrendeltem a 4 havi adagot akciósan, mivel úgy nem drágább, mint bármelyik hajvitamin a piacon és elkezdtem szedni. Azóta annyi történt - valószínűleg a csillagok szerencsés együttállásának is köszönhetően -, hogy október-november környékén jelentősen mérséklődni kezdett a hajhullásom és most már nagyon sok kis babahajam van, amik talán kicsit gyorsabban nőnek a megjelenésük óta, mint a hajam mostanában. Persze a babahajakon jobban látja az ember, mint a hátközépig érő hajszálakon. Bár nem jelölöm pólón minden hónapban, hogy meddig ér a hajam... A számomra leginkább érzékelhető hatás, hogy a körmöm ugyan nem nő gyorsabban, mióta szedem, viszont sokkal-sokkal erősebb, mint eddig valaha. Kíváncsi leszek, hogy ha véget ér a 4 havi kúra, mi fog történni, bár lehet, hogy tovább szedem, ezt még nem döntöttem el.

Harangvölgyi HydroCare Serum

Harangvölgyi HydroCare Serum
2017. december 22.

Nagyon nehezen találtam rá olyan arckrémre, ami mellett nem pattanásosodik, nem pirosodik ki, nem viszket és szép marad a bőröm. 2 heti használat után szemmel látható a különbség az eddigi termékekhez képest, reggel-este használom és egyszerűen csodás az eredmény. Nem húzódik a bőröm, nem is nehéz érzés, pillanatok alatt felszívódik és nagyon komfortos. Sminkelni is nagyon szépen lehet rá.