richrd

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. augusztus 3.

Én most kezdtem használni. Micellások közül a leggazdaságosabb és a minőség is jó. Én újra veszem

NeoStrata Lotion Plus AHA 15

NeoStrata Lotion Plus AHA 15
2013. június 11.

Én már lassan egy éve használom, és nagyon jó. Sajnos, akinek kipirosodásra hajlamos a bőre, az nem használhatja... tudom, mert nekem az arcom sajnos ebbe a kategóriába esik és oda tényleg nem tudom felkenni a krémet, mert mintha megégettek volna. Borzalmas. Viszont a pattanásokat szépen leszedi, de csak úgy ha akneroxid fölé viszem a krémet... Ha alá vittem, akkor csak súlyosbította a dolgot.
Mindenestre jobb, mint egy fizikai hámlasztó. Az árát is megéri.. Ha összeadnám mennyi peelinget vettem volna az elműlt egy évben, ha ez nincs... Bőven 'akciósan' jött ez ki nekem. :))

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2013. június 11.

arctisztításra, kézmosásra, tusfürdőként : D ha még samponként is tudnám használni, akkor azt hiszem elalélnék tőle. isteni, minden problémámra jó. száraz, gyulladt bőr nincs többé!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Lauryl Methicone EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Sodium Laurate ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A laurinsav nátriumsója.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, emulgeáló és felületaktív(segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát)hatású összetevő.Leggyakrabban a samponokban, szapanokban találkozhatunk ezzel az összetevővel.