RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2013. április 26.

Még mindig ehhez térek vissza, mivel napi 2x sminkelek így nekem 2 hónapig bírja egy alapozó szóval rengetegszer kell újra venni alapozót.. Próbálkozok néha olcsóbbal drágábbal, de a végén mind a fiókban csücsülnek valami miatt. Amit itt még nem írtak le előttem: Én azt szeretem benne hogy variálható a fedése ha keveset kensz fel sem leszel foltos mint sok alapozónál, ha sokat viszel fel még azt is beszívja a bőröd, bár ilyenkor várni kell egy 5 percet és utána egy erős mattító púder kell rá (minél tömörebben viszed fel az alapozót annál jobban fog kifényesedni) - Ráadásul már igazán világos színben is kapható, az NW10 szerintem elég natúr árnyalat nem annyira pink mint a többi NW árnyalatú. A többit leírták előttem! :)

Vichy Dermablend Corrective Foundation

Vichy Dermablend Corrective Foundation
2013. április 26.

Ahhoz képest hogy erős fedésű nem kelt maszkhatást (bár nincs is mit fedegetnem csak szeretem a porcelán, mű hatású arcot), egyetlen egy problémám vele hogy 4 óra elteltével a nagy része eltűnik és nagyítós tükörben iszonyatosan csúnya látványt tud nyújtani. Kicsit csalódtam benne, régebben a Normateint-et használtam az fényévekkel jobb volt.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. április 15.

Sajnos még 1-2 foltban van szőr az arcomon, ezért 3-4 naponta le kell borotváljam ezeket a kis részeket (tényleg csak egy kevéske van) de ez még azt is elfedi és nagyon tartós... Tudom nagyon sokkoló vélemény volt de tényleg ennyire erős fedésű, szerintem jól használva nincs az a bőrhiba amit ne fedne el :)