riella1994

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. február 24.

Kezdetekben nem igazán jöttünk ki egymással, de kb. a tégely felénél megmutatta mit tud. Schauma 7 gyógynövényes samponnal használom és verhetetlen duót alkotnak. Szépen hidratálja a hajam, könnyű a kifésülhetőség és annyira selymes lesz tőle, hogy a hajgumi is lejjebb csúszik. Nem viszketek tőle, az egész hajamra szoktam tenni belőle, úgyis 2 naponta mosom. Az illata finom és kevés is elég belőle, nagyon kiadós. A banános és makadámdiós változatát is próbáltam már, meg vagyok elégedve azokkal is. Biztos újra fogom még venni.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. december 13.

Teljesen meglepett engem ez a krém. Bevallom én nem csak estére használom, arctisztítás után kenem fel, olyan selymes és egyenletes lesz tőle az arcbőröm, mint a babapopsi. Pattanásra hajlamos az arcbőröm, de a krémtől még 1 db se jött ki. Az illatával is meg vagyok elégedve. Szerintem újravevős és lehet kipróbálom a nappali társát is :)

Balea Lucky Moments Tusfürdő

Balea Lucky Moments Tusfürdő
2018. december 9.

Azt kell, hogy mondjam: LE A KALAPPAL! Balea mostanában annyira jó cuccokkal rukkol elő, hogy nem is tudok választani. Ez a tusfürdő is nagyon finom illatú és jobban hidratál mint egy NIV*A, a csomagolása pedig nagyon igényes. Igaz az illata nem tartós, de engem nem zavar, arra ott van a parfüm. Remélem még sokáig fogunk vele találkozni a Dm-ben. :) Ha elfogy, tuti újra veszem. :) Nekem 5*, vegyétek-vigyétek :D

1 MÁRKA