rika862

Regisztráció dátuma: 2011. december 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Drop of Nature Tusfürdő Körömvirággal

Drop of Nature Tusfürdő Körömvirággal
2020. november 2.

Lehet, hogy én vagyok a béna, de mire a bőrömre tettem volna, addigra az állaga miatt kicsúszott a tenyeremből. Ha mégis odaért a bőrömhöz a zselés trutyi, akkor meg onnan csúszott le. Örültem, hogy pumpás, de így egyáltalán nem takarékos, rengeteget használok belőle egy alkalommal. Az illata nekem elfogadható, nem egy parfümfelhő. Irritációt sem tapasztaltam, mondjuk nem is érzékeny a bőröm. Kiárusításban vettem a dm-ben,egyszerre kettőt is, így nem volt drága, viszont többször nem venném meg. :(

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam
2020. április 7.

Együtt használtam a sampont és a balzsamot. Először azt hittem, hogy nem jól öblítettem ki a hajamból, mert a végeredmény egy ragacsos, könnyen kócolódó, lelapult, fénytelen, furcsa tapintású valami lett. Második használatkor még tovább, többször öblítettem, de a helyzet ugyanaz volt. Az illata tetszik, de a hajam állaga szörnyű tőle. Soha többet nem veszek ilyet. Ráadásul a balzsamból kétszer annyi kellett, mint bármelyik másikból, annyira híg. Nagy csalódás volt ez a termékcsalád! :(

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon