Rild

Regisztráció dátuma: 2013. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Lolita Lempicka L' Eau Jolie EDT

Lolita Lempicka L' Eau Jolie EDT
2014. szeptember 26.

Szintén kicsit csalódás de legalább nem volt drága. 1+1 akcióban vettem. Így megérte. Gyümölcsösséget nem érzek rajta egyáltalán. Virágos, tavaszias, lágy illat. Mivel EDT így nyilván nem olyan tartós mint a többi L.L. parfüm.Nem lett kedvenc de azért nem rossz. Egyiket elhasználom másikat meg eladom. Az üvege nagyon szép, azért már megérte :D

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. július 3.

Müllerbe megvettem én is, mert nehezen fésülhető festett hajam van. És nagyon régóta szenvedtem a sztatikus feltöltődéssel. Ez a fésű csoda. Nagyon selymes lesz a hajam tőle és a feltöltődés is elmúlt. Mindenképpen megérte, nem bántam meg, hogy megvettem bármennyire is borsos volt az ára. Ja és nem lapul a fejemhez a hajam mint eddig, hanem laza természetes esése lett. Igaz én használom a Garnier haj olajat is nedves hajra. (hővédőset). Azzal együtt csodát tesz a rossz minőségű hajjal.

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél
2014. július 2.

Ez tényleg csodaszer. Elkövettem hétvégén egy hibát. Babapopsi törlőt használtam intim területre, mondván az biztos kíméletes. Hát olyan allergia jött ki rajtam az intim területen, azt hittem megőrülök :( Gyorsan elrohantam az első drogériába és még akciós is volt. 2 nap alatt elmulasztott minden tünetet. És az illata is tetszik, nem olyan parfümös nyálkás izé mint a többi drogériás mosakodó. Bizalom gerjesztő. Eddig Jessa-t használtam de amennyivel ez drágább annyival jobb is. Ha nem többel. Ezentúl úgy néz ki ezt fogom venni.