rinkitinki

Regisztráció dátuma: 2016. december 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Masszázsolaj

Aromax Masszázsolaj
2016. december 18.

Ezt az olajat a párommal választottuk és használjuk közösen, mindketten szeretjük az illatát az olajosságát és az összes élményt, ami ehhez a masszázsolajhoz kapcsolódik. Szerintem szuper termék, nekünk egy kis színt vitt a hétköznapjainkba. ;)

Balea Body Milch&Honig Testápoló

Balea Body Milch&Honig Testápoló
2016. december 18.

Vettem egyet, mert nagyon kedvező volt az ára, és első szippantásra még az illata is kellemesnek tűnt. Aztán strandolás után zuhany majd testápoló.. nem szívta be a bőröm, pedig elég halványan kentem csak be magam, mégis maradt rajtam egy egyenletlen és kellemetlen ragacsos réteg, aminek az illatta kellemetlen szaggá változott. Olyan pfújj érzés. Otthon újra zuhany. Továbbadtam a anyukámnak, aki a kezét kenegeti vele, neki tetszik, de csakis kézre használja.

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2016. december 18.

Sok-sok szempillaspirál tesztelés után ennél a terméknél kötöttem ki. Nagyon érzékeny a szemem, szinte alig van olyan spirál, amitől - már ha ránézek is- ne folyna patakokban a könnyem. Ettől nem folyik, megmarad a pilláimon, és a pilláim is megmaradnak tőle. A keféje számomra használhatatlan, ezért áttöltöm a tartalmát egy lancomeos applikátorba, így már nem lesz olyan csomós felkenés után, mintha a saját keféjével hordanám fel. Nem lesz tőle babaszemem, többször át kell húznom, és 2-3 percig óvatosan kell pislognom, amíg megszárad, mert nagyon könnyen elkenődik.