Riruka

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2017. április 19.

Kiváló hámlasztó! Nagyon szeretem, mert hatásos és megfizethető. Már lassan egy éve használom. Hamar eltűntek az pattanások és még az apróbb ráncokon is segít. Nem csak hámlaszt, de feltölti a bőrömet, használat után hidratáltabb, tónusosabb. Nekem sajnos gyakran kell használnom, igényli a bőröm, de a megfelelő fényvédelem mellett ez nem probléma. Én csak a tenyerembe öntöm, így nagyon kiadós, hónapok óta használom a jelenlegi flakont és még félig van, szóval teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2017. április 19.

A 15 ml-es kiszerelést próbáltam ki. Télre remek volt, óvta a bőrömet a mínuszokban is, szépen hidratálta a száraz foltokat. Smink alá is használtam, szépen megtartotta a bb krémet, alapozót. Viszont teljesen sosem szívódik be rajtam, pedig télen száraz a bőröm. Az árát nem éri meg, de elég jó kis krém. Négy csillagot érdemel.

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal
2017. április 19.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik, tisztít is de semmilyen pluszt nem ad. Egynek jó, de nem igazán dúsít viszont legalább nem is nehezíti el a hajam. Négy csillag, mert jó árban van és megbízható termék.