risaedla

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lush Colour Supplement Krémárnyalók

Lush Colour Supplement Krémárnyalók
2014. november 25.

Alapozónak nem nevezném, szerintem magában van olyan fedése mint egy (erősen) színezett hidratálónak. Ennek ellenére kedvelem, mivel nem szoktam alapozózni, egy kis korrektor mellett ez nagyon szépen egységesíti az arcszínem. Meglepően pattanásokat sem okozott.

Lush Imperialis Arckrém

Lush Imperialis Arckrém
2014. október 14.

Régebben használtam ezt a krémet, kb 2 évig, de egy idő után nem vettem újra. Nagyon jó volt az állaga és az illatát is nagyon kedveltem.
Update
v.szilvia véleménye kicsit elgondolkodtatott: amikor használtam még én sem voltam túl profi abban, hogy mi komedogén és mi nem. Most végignézve az összetevőit kicsit tényleg fura, hogy ezt Lushéknál vegyes bőrre ajánlják. Most megnéztem azt a krémüket ami kifejezetten zsíros bőrre való (enzymion), abban harmadik a kakaóvaj a citromlé és az aloe vera után.
Szóval a véleményem ennyiben változott: tuti, hogy soha többet nem veszem meg ezt a krémet, sem bármilyen más Lush krémet. csillagot is vonok, sajnos eleinte túl jóindulatú voltam a csillagosztogatásban :)

Lush Million Dollar Arckrém SPF30

Lush Million Dollar Arckrém SPF30
2014. október 5.

Nagyon megörültem, hogy a lush kiadott egy új arckrémet amiben még fényvédő is van. A másik, British Nanny, nekem túl nehéz, ennek viszont sokkal könnyedebb az állaga, zsíros bőrre viszont ez is túl sok lenne. Nekem a homlokom szokot kifényleni, sajnos ezzel a krémmel is így volt, de már hozzászoktam szóval annyira nem volt meglepő. Kis highlighter is van bele keverve amitől nagyon szép ragyogó lesz az arcbőr. Sajnos nekem mégsem jött be, de azóta már rájöttem, hogy a kémiai fényvédő zavarhatja a bőrömet. Kicsit csípett, főleg szemkörnyéken, de engem a bioderma hiperszuper is csíp, szóval tuti, hogy a fényvédő miatt lehetett. Mindent összevetve jó kis krém ha valakinek normál- kicsit szárazabb a bőre de nem zavarja a kémiai fényvédő és/vagy az illatanyag :) Az árát kicsit sokallom viszont, kicsit már bánom is hogy túl hamar lecsaptam rá, de sajnos nem tudom magam visszafogni :) 4 csillag lenne, de az ára miatt sajnos le kell vonnom mégegyet, bár nem szeretem lehúzni a termékeket...