Rita0126

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Micellás Tisztítóhab Aloe & Uborka

Isana Micellás Tisztítóhab Aloe & Uborka
2020. július 13.

Ezek a habok általában zsíros/kombinált bőrre vannak kitalálva, persze hogy szárít picit. Viszont nekem ez az egyik olyan arctisztító amelyik abszolút bevált, főleg hogy nincs benne alkohol. Reggel és este használom, utána hidratálok és tökéletes. Nem fénylik a bőröm, kevesebb miteszerem van. Sminket is leszedi gond nélkül. Másodikat vettem már belőle ami nálam nagy szó.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. július 6.

A minap sikerült fényvédő mellett alaposan leégnem így kerestem valami hatásos segítséget. Azonnal enyhítette a fájdalmat és másnapra már nem is volt piros sehol. Fejbőrre is használtam mert ahol el volt választva a hajam sajnos ott is megkapott kicsit a nap, oda is tökéletes volt. Viszont arcápolónak is ki fogom próbálni.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2020. június 12.

Első önbarnító amit próbáltam, szolizni nem szeretnék, a nap meg kikerül szóval nem igazán tudok barnulni 😂 hatása egyenletes és fokozatos, ha minden nap vagy 2 naponta kenném már szép is lenne az eredmény, de csak akkor szoktam ha itthon vagyok mert az a tipikus pirított szotyi szag nagyon zavar 😅 amúgy összességben nagyon jó termék, én már így is látom a különbséget.

3 ÖSSZETEVŐ