Rita0126

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2021. május 17.

Update:
Ma találtam egy üveggel a fürdőben (anyós rendelte szerintem :D) és reggel csak úgy nosztalgiából magamra fújtam. Most valahogy sokkal finomabb nőiesebb illattá alakult rajtam, én inkább ilyen friss citrusosra emlékeztem. De nagyon tetszik. Ruhán még most este is érzem, de bőrön is sokáig megmaradt. Azt hiszem fel kell pontoznom 😊

Én imádtam :) sajnos már elfogyott de megfordult a fejemben hogy rendelek megint. Az illata mindig önbizalmat adott. Friss,sportos illat. Kár hogy nem valami tartós.

Yadah Oh My Sun Protection Tone Up Base SPF50+ / PA++++

Yadah Oh My Sun Protection Tone Up Base SPF50+ / PA++++
2021. május 16.

A nagybetűs fényvédő lett számomra. A többitől fénylik a fejem mint a Salamon töke 😂 pedig már nem is zsíros a bőröm mint pár éve. Na szóval ez a kis csoda ügyesen beszívódik, lehet rá sminkelni is ha valaki akar, alatta a hidratálót, szérumokat megtűri, nem potyog. Nem meszel fehérre mint a többi fizikai fényvédő. És nem égek le vele. Egyedül az illata zavar de szerencsére gyorsan elmúlik(igazi valódi levendula illata van amit én nagyon nem szeretek 😅)

Oriflame Novage Skinergise Ideal Perfection Éjszakai Krém

Oriflame Novage Skinergise Ideal Perfection Éjszakai Krém
2021. május 14.

Csak mintám volt belőle így hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni. A minta 2 használatra volt elég. Na most ez egy jó testes sűrű hidratáló, pont ezt az állagot szeretem estére a rutin záró lépéseként. Van illata (én jobban örülnék ha nem lenne) de nagyon enyhe és nekem egy az egyben a Betty Barclay Pure Pastel Mint jut róla eszembe, ami a kedvenc nyári parfümöm ever. A bőröm nem bántotta pedig extra hisztis, reggelre puha lett, pattanást ez idő alatt nem okozott szóval végülis nem rossz ez. Az összetevők tekintetében csak az a fránya pafrüm rí ki kicsit de a többi oké. Még gondolkodom a teljes szett tesztelésén, lehet hogy jövök még updatelni 😃 addig megelőlegezem az 5*ot

3 ÖSSZETEVŐ