Rita0126

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ushas Cosmetics Gel Eyeliner

Ushas Cosmetics Gel Eyeliner
2019. december 4.

Kíváncsiságból vettem, már egy ideje nem szoktam eurós boltokban sminket venni (ez a középiskolás kollégista időszakban gyakran előfordult) de a szemhéjtusokkal eddig nem sikerült jóba lenni. Próbáltam sokfélét de nem volt az igazi soha. De ez komolyan mondom teljesen jó. Nekem tartós is, szép a színe nem úgy mint nemegy drogériás filces tusnak 1-2 használat után. Nagyon könnyű vele dolgozni, a hozzá csomagolt ecset is tökéletesen megfelel a célnak. Ennyi pénzért simán megéri

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. november 5.

Annyira akartam szeretni de nem lett a kedvencem. Sőt... Mondhatni azóta kiszemeltem magamnak amióta megjelent de valamiért nem vettem soha. Ezt az egyet is kár volt. Nehéz szépen felkenni, nagyon ragadós állaga van és kb fél óra mire megszárad addig ragad nagyon. Beül az apró ráncokba, és borzalmasan de tényleg kegyetlenül szárít.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 16.

Azért próbáltam ki, hogy hátha sikerül vele leváltani a hagyományos micellás vizeket az elképesztően sok vattakorong miatt. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, tökéletesen leszed mindent, nem irritál, nem csíp. Napi használattal is nagyon sokáig elég. Szerintem maradok ennél.

3 ÖSSZETEVŐ