ritabokros

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez
2018. április 26.

Egyszeruen borzalmas. Januar elejen vettem egyet, mondvan kiprobalom, mert azert csak olcsobb, mint a PureMoist. Tegnapig probalkoztam, akartam szeretni, amikor is ebed kozben ketszer hozzaertem zsebkendovel a szememhez (allergia szezon) es MINDKETSZER ki kellet halasznom a szemembol a felbehajtodott lencset (20 perces muvelet). Annyira szaraz volt a szemem, hogy kb a szemhejamhoz nyulastol mar ez tortent. Feltem is, hogy meg se talalom. Hazafele vettem is egy PureMoistot, mar ma reggel sokkal jobb allapotban voltak a lencseim, a szemem azota nem viszket, es nem szur.
Nagyon szaraz, nap vegeig nem birtak a szemeim ezzel a folyadekkal. Folyton szurt is a lencse, tobbszor at kellett mosnom, az ejszakai azas nem tisztitotta meg rendesen. A masik pedig, aminek igazan arulkodo jelnek kellett volna lennie, hogy a lencse tarto szelen allandoan feher reteget hagyott, amit le lehetett huzni egyben mint a gumit, kb mint a vizko (odafolyt mikor ontottem bele). Ne mondja nekem senki, hogy ez egeszseges es normalis! Nagyon banom hogy megvettem, mostantol nem kiserletezem, maradok a dragabb de sokkal kenyelmesebb PureMoistnal

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. március 14.

Szebb a bőrképem, és kevésbé piros a bőröm mióta használom. Sajnos a többi DermoPure termékkel kezdtem el használni, így nem tudom, melyik hozta az igazi változást, de előszeretettel nyúlok ezután a szérum után esténként, pláne, mivel hamar beszívódik.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2018. március 14.

Ha csak ezt használom, tényleg matt lesz tőle a bőröm, de ha az arckrém alá kenem, akkor ugyanúgy átfényesedik (COSRX csigakrémet használom). Önmagában viszont nem hidratál eléggé, úgyhogy ezt kenjétek fel utoljára, és akkor kifejti a hatását. Egyébként jó kis termék bár három hét alatt csodát még nem tett. Tetszik a praktikus csomagolás