RitaL

Regisztráció dátuma: 2016. július 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. július 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Impulse Spice Girls Spray

Impulse Spice Girls Spray
2020. március 13.

Azóta is érzem az illatát. Még most is használnám! Miért, de miért nem lehet kapni már...? Nincs valakinek valami ötlete, hogy mi az, aminek hasonló illata van?

Shay & Blue Dandelion Fig

Shay & Blue Dandelion Fig
2019. december 16.

Azt hittem, imádni fogom, de sajnos olyan semmilyen. Aranyos kis virágillat. Lehet, én nem vagyok ehhez elég kifinomult, nem tudom, de én nem érzem különlegesnek egyáltalán. Vagy a bőröm nem szereti, nem tudom, ugyanis kb fél óra és nyoma sincs. Nekem nem jött be, pedig nagy fügeszerető vagyok.

Diptyque Paris Tam Dao EDP

Diptyque Paris Tam Dao EDP
2019. december 16.

Na jó, hát ez... úúú. Fantasztikus. Sokáig nem próbálgattam Diptyque illatokat, mert a Philosykos iszonyat rossz tartóssága úgy felhúzott, hogy azt mondtam, nem érdekelnek innentől kezdve. Most mégis lett egy mintám ebből, és hát ezt nekem komponálták. Én nagyon szeretem a zöldbe hajló, nem édes illatokat, ez pont ilyen. Érzek benne valami harsanó zöldet, ugyanakkor a szantál pont eléggé megédesíti ahhoz, hogy melengető is legyen. Az első bíráló nagyon jól eltalálta, hogy egyszerre hűs és melengető: zöldes és szantálos egyszerre. Nem hivalkodó, nagyon természetes hatású. MIndenképpen fogok venni belőle. Imádom.