Ritocska4real

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20
2019. március 23.

A hatása egyetlen alkalom után látható, és rendszeres használat utána egyre jobb. A bőr ragyogóbb tőle, a bőrhibák valahogy egyre kevésbé láthatók, és tényleg érzékelhető a ránctalanító hatás. Az állaga inkább krémes, mint folyós, de nagyon jól beszívódik. Bár ez nagyon szubjektív, de én speciel imádom az illatát. Alapozó alatt is jól működik. Még jobb lenne, ha az ára kicsit barátibb lenne, de mivel viszonylag sokáig elég, így elfogadható. Mindenképpen újra megvásárolom.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème
2019. március 23.

Jól hidratál, nekem tetszik az illata. A textúrája viszonylag sűrű, nekem egész kicsi kell csak belőle, mert nem igazán könnyű, bár meglepően gyorsan beszívódik. A multi-lift hatása viszont azért nem valami szembetűnő, inkább csak halványan sejthető. Persze, nem azt várom tőle, hogy olyan legyen, mintha felvarrták volna az arcom, de akkor már a Visionnaire hatása szerintem látványosabb. Az ára viszont a tudásához képest kicsit sok.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. október 2.

A körmeim nagyjából papírvékonyságú katasztrófák, bármit csinálok velük, ráadásul egész nap ütöm a billentyűket, így a lakkok nagy része max. 1 napig marad fent. De nem ez! Az árához képest meglepően jó. Három napot is kibír, ha pedig a fedőlakkot is használom, akkor 5 napig is fent marad érintetlenül. Általában az tesz be neki, amikor elkezd nőni a köröm. Szóval, aki az enyémhez hasonló szörnyű körmökkel bír, még azok számára is van remény ezzel. :)