Ritocska4real

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel
2021. július 24.
(!)

Én is Krémmánia teszten kaptam meg a krémet, és bevallom, hogy direkt vártam egy kicsit az értékeléssel. Az a véleményem, hogy nagyon ritka dolog az, hogy 1-2 alkalom után egy termékről már véleményt lehet írni. A harmincas éveim végén járok, de a családom nőtagjai nyomán nem ráncosodom annyira, így őrült módon még nem keresek megoldásokat, de azért az öregedés első nyomai már látszanak annyira, hogy zavarjon. A N.A.E termékekkel ez a krém az első találkozásom, de azt hiszem nem az utolsó. A krém csodát nem tesz, de használ. Nem első alkalommal, és nem önmagában. Én Zoe Ayla gua sha kővel használom reggelente. Ezen kívül a rutinomban minden ugyanaz maradt, és most már két hét távlatából a bőröm szebb, tisztább, feszesebb és valahogy ragyogóbb. Az illata gyümölcsös, de nagyon finom, nem tolakodó, vagy zavaró. Az állaga valahol egy zselés és egy nagyon zsíros krém között van. Először azt hiszem, hogy egész nap rajtam lesz majd és nem szívódik be, de aztán teljesen és nyomtalanul eltűnik. (Még a kezemről is.) Az első napokban kijött tőle 1-2 pattanás, de ez aztán teljesen megszűnt, és a bőrképem azóta csak tisztább lett. Örülök a szép összetevőknek, szívesen nyúlok majd a márka más termékeihez. A tégely végén meglátom, hogy újraveszem-e, ha most kéne válaszolni, azt mondanám, hogy igen, persze. Nem csodaszer, de tényleg jó termék. Köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam.

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál
2021. május 23.

Edzéshez már egy tonna drága spirált kipróbáltam, de állítólagos vízállóságuk ellenére mindegyik lemászott, mire végeztem. Ezt kuponnal már tényleg csak ilyen minden mindegyként vettem, és csoda. Ez annyira fent marad, hogy szó szerint lerobbanthatatlan, csak a Clinique olajos lemosó hozza le, micellás tisztítókkal, arclemosókkal mission impossible. (Ami előnye az egyben hátránya is egyébként. XD ) Szépen hosszabbít, baromi jó a keféje. A High end cuccok között talán egyedül az YSL-nek van ilyen jó keféje.

Pupa Made To Last Definition Eyes Szemceruza

Pupa Made To Last Definition Eyes Szemceruza
2021. május 23.

High end-smink fogyasztó vagyok, úgyhogy szájhúzva vettem ezt meg (színkód: 100 - fekete) egy sminkes ismerős javaslatára. Azóta csak ezt veszem. A sminkcuccaim között a legolcsóbb. :))) Totál nem értem azokat, akik szerint nem tartós, csomósodik stb. Ez az egyetlen önhegyező szemceruza, ami vízvonalon egész nap megmarad és kellően pigmentált. Az egyetlen bajom vele, hogy iszonyúan gyorsan elfogy.