ritterdaniella

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2014. október 23.

Északára az arcomra használom heti 2-3 alkalommal, mikor hogy jut eszembe. Arcra nekem tökéletesen bevált, főleg a szemkörnyéki részre. Reggelre puha lesz tőle az arcom. Csak kicsit nehéz sima vízzel lemosni. Hajra nem használom mert arra kevés lenne ez az adag de biztos ott is jól működik. Tavaly novenberbe vettem és még mindig több mint a fele megvan, mert nagyon keveset kell belőle használni.

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő
2014. október 23.

Meg vagyok vele elégedve. Persze ez se csodaszer de nekem 1 hét helyett 3 nap alatt elmulasztja a nagyobb pattanásokat. Köztudott, hogy a teafaolaj nagyon hatásos szer de ha jól tudom patikába is kapni és ár-érték arányba úgy jobban megéri szerintem.

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln
2014. június 4.

Második levéllel szedem éppen, az első után hagytam egy kis szünetet. Tényleg jobban tart a színem 2 hétig nem napoztam és még mindig látszott a barnaság, és tudni kell, hogy lassan barnulok és hamar el is vesztem a színem. Sohase jutott volna eszembe ilyet szedni a napozás mellé idáig de nagyon örülök, hogy kipróbáltam! A szünetet meg azért tartom 2 levél közt mert a végére észrevettem, hogy picit mintha sárgított volna a bőrömön de nem volt vészes. Abszolut 5*

2 MÁRKA