Rivendell

Regisztráció dátuma: 2016. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2019. április 28.

Gyengéd retinol származékot kerestem elsőre, és mivel szerelmes vagyok a squalane-ba, ez a kence adta magát nekem, viszont csak amolyan felemás lett a kapcsolatunk. Mindennap használtam, a háromnegyede fogyott el. Reggelre mindig kisimított, még a homlokomat is rendesen (jó, 25 évesen még nem nagy árkok, de én látom), viszont estére megint visszatértek a ráncocskák. Ezt a szélmalomharcot nincs türelmem játszani, főleg, hogy nekem olajosabbnak tűnik az állaga a sima squalane-nál, és kényelmetlenebb használnom. A maradékot a dekoltázsomon fogom elhasználni, mivel szeretem azt a hidratált, ragyogó bőrt, amit ott csinál, de újrarendelni nem fogom, inkább könnyedebb állagokkal, és magasabb koncentrációkkal kísérletezek ezután.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. április 28.

Nagyon könnyed állagú, valóban pikk-pakk beszívódik, és kevés is elég belőle: 3-4 cseppel homloktól ciciig beterítem magam, és ennyi is elég ahhoz hogy érezzem a hatását, ami "felpumpált", puha, feszes bőr. Mondjuk így is úgy érzem, hogy gyorsan fogy. :D Kíváncsiságból kipróbálom majd a Rich testvérkéjét, de amúgy újravevős. Ami számomra nem szempont, de azért külön élmény, hogy a pipettakupakja nagyon jól zár, amikor rátekerem, úgy érzem, ez igazán rá van tekerve, abszolút utazásbarát.

Klairs Supple Preparation Unscented Toner

Klairs Supple Preparation Unscented Toner
2019. április 28.

Nagy reményeket fűztem ehhez az esszenciához, de sajnos nem vált be, csípett kicsit, és a rosaceám is triggerelte. Biztos, hogy ez volt, mert más újat nem próbáltam, és pár napos használatok közt pár nap szünetet tartottam, és mindig visszatért a csúnya bőrkép.

1 MÁRKA