Rizsa

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál
2017. május 26.

Legjobb szempillaspirál amit használtam. A szempilláim viszonylag hosszúak, viszont nem túl dúsak, és nem íveltek, meg sem tartják a szempillagöndörítést. Viszont ettől a terméktől 2 réteg után hosszú, dús, fekete szempilláim vannak, csodásak :) A keféje gumiból van, eddig nem igazán használtam ilyet, kicsit szúrt először, viszont szépen szétválasztja a pillákat. A festék nem maszatolódik, nem pereg, és szép ébenfekete. Amihez szerintem hasonlít, az a Lovely Pump Up spirálja, de nekem nagyon irritálta a szememet, így nem tudom használni, viszont az jóval olcsóbb. Tudom, ez már csak ilyen apróság, de a csomagolása is gyönyörű, szerintem a tubusa igazi fém.

Yves Saint Laurent Le Teint Saharienne

Yves Saint Laurent Le Teint Saharienne
2017. május 2.

3-as, Épice árnyalatban használom. A kedvenc bronzosítóm, MAC 197-es ecsettel viszem fel alapozás után, púder előtt. Könnyen eldolgozható, nem narancssárgás; hiába nem a legvilágosabb árnyalat, mértékkel használva szerintem nagyon jól mutat a bőrön. Nekem egész nap kitart, még ha nem is a legtartósabb alapozómra viszem fel. Kb 3 hónapja van meg, ugyan nem minden nap használom, de heti többször, eddig nem sokat használtam el ezzel belőle, szerintem nagyon sokáig kitart a termék.
Apró hibája, hogy amit adnak hozzá kis tasakot, valahogy hullajtja magából a szöszöket, és az belemegy a termékbe is, amitől nem néz ki a leggusztibban. De ettől, és az árától eltekintve nagyon szeretem, talán újra is venném ha elfogy (ami szerencsére nem mostanában lesz).

H&M Pirosító

H&M Pirosító
2017. január 19.

Golden Peach árnyalatban vettem meg, gyönyörű a színe és tartós is. Arany fénye van, de nem látom csillámosnak. Egy baj van vele (már akinek ez baj), hogy nagyon pigmentált, könnyű túlzásba vinni.