rkatakr

Regisztráció dátuma: 2022. április 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2022. április 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA
2022. május 27.

Az itt olvasott vélemények alapján én is kicsit féltem ettől a terméktől. De a kíváncsiság és a termék ára miatt megvettem. Szerencsére nem okozott csalódást, bár nem hiszem, hogy egy csodatermék. Ez az első hámlasztó, amit valaha használtam, ezért eddig csak kb borsóméretű adagokkal kísérleteztem. Normál bőrömön nem okozott irritációt vagy pirosságot az arcomon, és használat után "tiszta" érzés marad. A használatkor inkább géles, mint habzó állaga van, ami nekem egy pozitívum. Egy hete se használom, hosszabb használat után, több tapasztalattal lesz majd update.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2022. május 23.

(Update)
2022.05.23.
Még mindig nem érzékelek semmi különleges hatást ennek a tisztítónak, viszont a kis pattanások nem ettől a terméktől jöttek ki.
2022.05.08.
Eddig nem látok semmi különleges hatást ezzel a termékkel. Még nem vagyok benne biztos, de más kommentelőkhöz hasonlóan kicsi pattanások jelentek meg az arcomon.

Dr. Susanne von Schmiedeberg Anti-A.G.E. Eye Cream

Dr. Susanne von Schmiedeberg Anti-A.G.E. Eye Cream
2022. május 8.

Egy 5ml-s termékmintányit használtam el. Esténként használtam a szemkörnyékemre és szemhéjamra, ne okozott semmi irritációt és hidratált. Egyedül az ára miatt nem fogok venni egy teljes kiszerelést.