robszinka10

Regisztráció dátuma: 2014. november 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. november 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2017. január 8.

Brutális módon hullott a hajam ősz óta, mindenhol csomók voltak a földön az ágyban ahol csak jártam. Most lett elegem belőle. Alapból is kevés volt de így konkrétan hogy kezdenek újra kinőni babahaj formájában látom hogy a fele tényleg kihullott.
Keresgéltem itt hogy mik a legjobbak de nem akartam először alpecint venni mert drágállottam. A hajszesz épp nem volt a boltban, ezért a sampont meg a balzsamot vettem meg. A balzsamot vizes hajamra felvittem a tövekre koncentráltan, és törölközőbe csavarva 1 órán át hagytam magamon. Ezután mostam le a samponnal amit pár percig masszíroztam a hajtövekbe.
A hatás 2 nap után "ért el": egy fésülködés alkalmával csupán 2 azaz kettő kihullott hajszálam lett!!!! Előtte nem mertem fésülködni mert ott egy marok kijött. Eddig nagyon bevált, már ez az 1 használat megérte számomra. Bár sajnos szárító hatása van, de olajoztam minden nap, így csak a tövénél lehet érzékelni de kicsit örülök hogy csak 5 naponta kell mosnom. Teljesen elégedett vagyok.

Avon Anew Vitale Arctisztító Gél

Avon Anew Vitale Arctisztító Gél
2016. július 28.

Nekem bejönnek ezek a ragadós, gél állagú arctisztítók. Szépen tisztít tényleg, az ígérteket betartja, ára sem rossz.

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza
2016. július 28.

Nekem a színével nincs bajom, mert épp elviselhetően vöröses. Viszont ahol alapból is ritka a szemöldököm ott még ritkább lett tőle. Pedig nagyon finoman használtam. :/ De ára jó és ahol sűrű a szemöldököm ott nem lett vele gond.