rocketdog

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2019. október 2.

Olajos szérum, amitől ragacsos maradt az arcom kb 1 órán át. Ezért rutinban az utolsó helyre tudtam tenni, fényvédőt közvetlenül nem tudtam rákenni. De 1-2 órával később ezzel már nem volt gond. Amikor éjszakára kentem fel, nagyon finom, puha, hidratált bőrrel ébredtem.
Sajnos, már 3-4 használat után elkezdte irritálni a bőrömet, vörös a fejem, ég a bőröm tőle, ezért alig tudtam használni. :(
Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Bioderma Hydrabio Gel-Créme

Bioderma Hydrabio Gel-Créme
2019. április 24.

A krém hidratálást ígér, amit meg is tesz (nálam) mindenféle irritáció, zsírosodás, mitesszer/pattanás képzés nélkül.
Az állaga tökéletes, nem egy sűrű, nehéz krém, ezért nagyon könnyű eloszlatni, hamar beszívódik.
Nagyon finom az illata.
A csomagolása az előnye és a hátránya is. Nagyon örülök, hogy nem tégelyes, olyan krémet már nem is veszek. A pumpás kiszerelés általában a legelőnyösebb. Ennél a terméknél viszont elég nehézkes használni. Sokadik alkalommal éreztem rá nagyjából, hogy jön ki rendesen a krém :D
Azt ígéri, hogy tökéletes sminkalap. Ezt nem tudom, mert nem sminkelek. Viszont utána használtam már többféle fényvédőt is és nagyon jól viselkedtek együtt.
Sajnos elég kis kiszerelés ilyen áron.

Lululun Balance Moisture Mask

Lululun Balance Moisture Mask
2019. április 24.

Kellemesen hidratál, finom az illata. Hatalmas változást nem tesz az arccal, bár nem is vártam ilyen összetevőkkel. Tetszett, hogy ebben a csomagban nem folyik mindenfelé a fél liter lötyi, mint a koreai maszkoknál :D Éppen elég anyag került a tasakba.
Az arcom formájára nem passzol, de ezt már megszoktam a koreai maszkoknál.
Önmagában egy nagyon olcsó maszk, de a világ másik feléről ideutaztatni már kérdés, hogy megéri e.
Egy próbának jó volt, de nem biztos, hogy újraveszem. Vannak közelebb is maszkok, amik tudják ugyanezt. És megfelelő rutinnal nem is látom értelmét egy ilyen maszknak.