rocketdog

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál

Narüko Am+Pm 10 Peptides Bőrvédő Naptej SPF50
2020. június 22.

Pozitívumok:
- Könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik
- Újrakenhető a nap folyamán probléma nélkül
- Nem hagy semmilyen nyomot, se fehér réteget, se csillogó, fénylő, zsíros bőrt
- Nem is ragad, mintha semmit nem kentem volna fel
- Előtte egy testre való fényvédőt használtam, amitől apró mitesszer szerű pöttyöcskék borították el a homlokom. Erre cseréltem, rövid idő alatt elmúltak, azóta is szép a bőröm.

Negatívuma:
- A kémiai fényvédők irritálni szokták a szemem. Sajnos ez sem kivétel, szem környékre nem tudom kenni, de pár óra után még így is elkezdek könnyezni tőle. Emiatt számomra nem megfelelő, vagy nem elegendő, ha a szemem köré is szeretnék valamit tenni

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2019. október 2.

Olajos szérum, amitől ragacsos maradt az arcom kb 1 órán át. Ezért rutinban az utolsó helyre tudtam tenni, fényvédőt közvetlenül nem tudtam rákenni. De 1-2 órával később ezzel már nem volt gond. Amikor éjszakára kentem fel, nagyon finom, puha, hidratált bőrrel ébredtem.
Sajnos, már 3-4 használat után elkezdte irritálni a bőrömet, vörös a fejem, ég a bőröm tőle, ezért alig tudtam használni. :(
Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Bioderma Hydrabio Gel-Créme

Bioderma Hydrabio Gel-Créme
2019. április 24.

A krém hidratálást ígér, amit meg is tesz (nálam) mindenféle irritáció, zsírosodás, mitesszer/pattanás képzés nélkül.
Az állaga tökéletes, nem egy sűrű, nehéz krém, ezért nagyon könnyű eloszlatni, hamar beszívódik.
Nagyon finom az illata.
A csomagolása az előnye és a hátránya is. Nagyon örülök, hogy nem tégelyes, olyan krémet már nem is veszek. A pumpás kiszerelés általában a legelőnyösebb. Ennél a terméknél viszont elég nehézkes használni. Sokadik alkalommal éreztem rá nagyjából, hogy jön ki rendesen a krém :D
Azt ígéri, hogy tökéletes sminkalap. Ezt nem tudom, mert nem sminkelek. Viszont utána használtam már többféle fényvédőt is és nagyon jól viselkedtek együtt.
Sajnos elég kis kiszerelés ilyen áron.