rocketdog

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2020. október 22.

Ez az első tisztán HA szérum, amit próbáltam. Korábban csak hidratálókrémekben előforduló hialuronsavval találkoztam. Nekem nagyon bevált, csodát tesz a bőrömmel. Reggel és este is használom, néha magában, néha hidratáló krémmel elkeverve. 2-3 nap használat után bababőr puhaságú az arcom. Olcsó, nem kell online/külföldről rendelgetni, semmi negatív hatása nincs a bőrömre, nincs kellemetlen szaga, gyorsan beszívódik és lehet alá, fölé rétegezni. Biztosan újraveszem.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2020. szeptember 26.

Nekem nem is annyira a korpásodással, sokkal inkább a viszkető fejbőrrel volt problémám. Jellemző volt, hogy 1 nappal a hajmosás után (amikor még szép, tiszta, illatos a hajam) már elkezdett viszketni és minden nap rosszabb lett. Az évek alatt kipróbáltam már néhány sampont és ez az első, ami tényleg működik.

Előnyei:
- Nekem már az első használat után teljesen megoldotta a viszketést. Nem is kellett percekig fent hagynom, ahogy írják a dobozon, csak simán megmostam vele.
- Hetekig eltart a hatása. Ezért úgy szoktam csinálni, hogy egyszer ezzel mosom meg a hajam, aztán pár alkalommal, valami olcsóbbal, és utána megint ezzel. Így nem jön vissza a viszketés.
- Azért nem egy balzsam, de kevésbé szárítja a hajamat, mint más samponok.

Hátrányai:
- Nem tetszik az illata
- Nem a legolcsóbb, bár igaz, hogy 10x ennyiért is léteznek samponok.

Mostanra már többször újravettem. A zsíros hajra való verziót is kipróbáltam, nem látok különbséget, ugyanolyan jó mindkettő.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2020. szeptember 26.

Előnyei:
- Azért nem egy balzsam, de kevésbé szárítja a hajamat, mint más samponok.

Hátrányai:
- Nem tetszik az illata
- Nem a legolcsóbb, bár igaz, hogy 10x ennyiért is léteznek samponok.

Mostanra már többször újravettem. A száraz hajra való verziót is kipróbáltam, nem látok különbséget, ugyanolyan jó mindkettő.