rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Mindenkinek ajánlom!

Akár pattanások, miteszerek, zsírosodás vagy hegek zavarnak a bőrödön, ez a kis gép megfelelő használattal biztos tud segíteni. Nem szabad túlzásba vinni az arcon, nagyon ki lehet vele szárítani a bőrt. Akkor használom ha úgy érzem ,,kellően" vissza zsírosodott a bőröm. Utána rögtön érzékelhető a tiszta, feszes bőr. Akkor is használom ha érzem h jön pár patti, vagy azokra a kis makacs fehér izzadtság zsákocskákra, ez azonnal hat. Akárhová megyek utazni, egy arclemosó és ez az arckefe a tuti kombóm.

Főleg ezért az árért! Már három éve megvan és már számtalanszor ment úszni, de még mindig bírja!

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2018. december 22.

Megvettem az 50ml es kiszerelést, mondván csak ha hatásos veszem meg a nagy csomagot. Nem volt rá szükség, de jó, hogy volt erre opció.

Valóban csíp és húz, de aki már ,,tapasztaltabb" krémmániás és már többféle ilyen gyógynövényes gyöngyszemet letesztelt, annak meg se kottyan.

Felvitele könnyű, ha megszáradt nem lehet társalogni. Lemosása elég körülményes, nem ajánlom a száraz krém letépkedését mivel megsérthetjük vele az amúgyis irritált bőrfelszínt. Tehát mosni kell, márpedig ha benedvesítjük elég masszás lesz. Időigényes.

Utána valóban kisimult a bőröm, kapott egy kis vérlöketet de ennyi. Egy fiatal bőrnek nincs feltétlenül simításra szüksége, a sebekkel és pattanásokkal viszont sajna nem sokat tudott kezdeni. Hatni hatott, de arra való tekintettel nem többet mint egy ennél jóval olcsóbb maszk.

Nem veszem újra, de egy próbát mindképpen megér, főleg érettebb és problémás bőrű személyeknek ajánlanám.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. december 22.

Nekem sajnos nem egy csodaszer ez a termék. Finom illata van, sokáig elég és jó balzsamként. Elnehezíti az amúgy szalmaszál hajamat és fényes esést eredményez neki, de ennyi. Ha egyszer nem használom mar nincs eredménye. Hónapok után sincs javulás, egy mosással kimosom a puhaságot amit kölcsönöz.

De ettől eltekintve is szeretem, használom mert legalább jobban fésülhető a hajam, nem kell spréket ráfújnom a fésülés előtt.