rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Inerta 10 mg

Inerta 10 mg
2020. december 29.

Sajnálom ha hosszú, de tudom, ha valaki ehhez nyúl akor már nagyon el van keseredve, változást akar és kicváncsi! Remélem maradhat!

Kamaszkorban fogamzásgátlót kaptam a problémás bőrömre, később lett párom és már maga a fogamzásgátló hatása miatt szedtem tovább. Hat év után elhagytam a tabit. Nagy csalódásként ért, hogy ennyi év után ugyan az a bőr tért vissza, mint tizenévesen! Nagyon letörtem, zsíros bőr, gyulladt hát!! mellkas!! és persze csillogó, érzékeny és komedos arc.

Én háziorvossal irattam fel, nem mentem bőrgyógyászhoz, vérvizsgálatra (eddig is, egész életemben mert én szeretem tudni mi a szitu) rendszeresen járok. 3 hónapos kúrát tervezünk csinálni és remélhetőleg a végén elfelejhetek mindent!

Nem kellett se vizitdíj, patikában (pedig csak falu!) volt is készleten, 4800ft, ha használ, nem pénz érte.

5.nap: Ennyi kellett az Inertának, hogy elkezdjen hatni. Nincsenek új pattanások, se a hátamon, se a mellkasomon csak a hegeket várom, hogy felszívódjanak. Nem csillog a bőröm, megint tiszta érzésű az arcom nem olajos. Ha megnyomok valamit egészben kijön, nem gyullad be annyira, rögtön gyógyul!

15.nap: Nagyon szárít. Mindent. A bőröm élettelenül száraz, a szám (sokat kenem) tűrhető de cserepes, a szemem ég és a fejbőröm viszket. A hajam mint a széna, olyan száraz alig bírom gubanctalanítani. A hátam és a mellkasom még mindig tiszta, sajna a hegek lassan gyógyulnak. Az arcomon csak pár új patti jön ki ott is inkább a hegeket várom h eltűnjenek. Én voltam kozmetikusnál, mert nagyon beszáradtak tőle a mitesszereim szó szerint rücskösen álltak ki. Szükséges volt a kezelés!

5.hét: Sok törődés árán de a szárazságnak vége. A szám teljesen lehámlott, de mióta ricinusolajjal kenem teljesen rendbe jött. A hajamat shea vajjal pakolom, a bőrömet szérummal és hidratálóval is kenem. A hátam és a mellksom teljesen letisztultak, egy héten max egy-egy új patti van rajta. Az arcbőröm most elég fura.. konkrét pattanás nincs rajta csak látom a sok kis ,,kezdeményt" az orcáimon.

3 hónap után: a bőröm tökéletesen tiszta maradt azóta is. (Van egy két igen mini patti ami két hetente kikacsint de akneroxidal rögtön el is múlik, meghát ha csak ennyi...)

Semmim nem fáj! Nem kavarta meg a menzeszem! A szárazság is elmúlt, kis törődéssel teljesen adaptálódni lehet!

Nagyon ajánlom, nem kell ijedezni ettől hanem érteni kell, hogy mit szedünk! Én most abbahagyom és vsak akkor jövök vissza értékelni ha visszatérne a probléma :)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. november 25.

Nehezen szereztem be és elsőre nem tudtam használni, vátozást nem éreztem de megégettem magam vele, leírtam kudarcként.

Most újra nekifutottam, két hete használom heti kétszer és tetszik amit látok! Helyesen alkalmazva rettentő gyorsan dolgozik, összehúzta a nagyobb pórusokat, a komedok szó szerint potyognak ki a bőrömből :D

Én így használom kombinált, érzékeny, t vonalon tág pórusú enyhén hormonális pattis bőrre: fürdés előtt áttörlöm a bőröm rózsavízzel (vagy bármelyen tonizálóval, én nem sminkelek szóval ennyi is leviszi amit kell), miután teljesen megszáradt felviszem vékonyan a t vonalamra és a dekoltázsomra a hámlasztót és 5-6 percig rajt hagyom. Már a kádban ülve lemosom. Nekem így nagyon kényelmes.

UPDATE: Ez egy csodaszer. Sosem gondoltam volna, hogy lesz alkalom amikor a kozmetikusom egyetlen fekete mitesszert se talál az orromon és államon! Eddig tele volt! Egy hónap! Csak heti 2x 5 perc!! Hihetetlen, soha többé nélküle. Most majd azt is megmutathatja mit tud kis sebekkel/foltokkal csinálni.

Bioextra E-Vitamin Lágyzselatin Kapszula

Bioextra E-Vitamin Lágyzselatin Kapszula
2020. november 6.

Három hónapja szedem, az első hónapban a 200mg os tablettát majd váltottam a 400asra. Eleinte sok kis babahajat hozott, de nekem a hajammal amúgy sincs gondom... viszont a körmöm! Azzal csodát művelt! Sokkal simább a felülete, gyorsabban nő és kemények is! A körömágyam is tábláltabb és nem sebes nem is száraz, pedig (sajnos) nem hidratálom. A bőrömre nem tudom milyen hatással van mert sok mást is használok rá emellett, de ha a körömágyamat így hidratálja úgy gondolom ez mindenhova igaz! Mindenképp tovább szedem.