rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2020. május 26.

Gyorsan hat, nem kell sokáig fenn hagyni. Évek óta használom, egészségesen elnehezíti az amúgy száraz hajam és a kifésülés is egyszerű vele! Soha nélküle.

Ár érték arányban verhetetlen.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2020. május 26.

Ár érték arányban az egyik legjobb.
Tiszta só, soha sem rakódott le a kád alján.
Az izmaim és a lelkem is szerette, ha az arcomra került az már kevésbe, sajnos azt kicsit csípte és olyan pergős érzetet hagyott maga után. Dehát ez nem is arcra való szóval ez tényleg csak infó!

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

Az előző kommentelőkkel ellentétben, nekem nem viszi le egy csapásra a gyulladt pattikat, de lassan és biztosan, három napi kenegetés után igen.

A mitesszereimre is nagyon jó, én egy vattakorongra 5 cseppet csepegtetek és vegigtörlöm vele az arcom. Fertőtlent és összehúzza a tág pórusokat. Vigyázni kell vele mert tényleg szárít, de azért nem olyan durván mint azt előttem írják! Nekem normál bőröm van, se nem zsíros se nem száraz. Ha minden nap használom egy kicsit hámlik utána, de ha bekenem nivea arctejjel már le is van tudva.

Párom is kipróbálta többször, neki a piros gyulladt pattanásait egy este alatt lehúzza. Azt hiszem ez is bőrtől függ...

Az illata mint egy párologtatóé, nagyon intenzív, szem könnyeztető de kellemes, gyógyfüves. Inhalálásra is tökéletes és nekem ha az arcomon van még az orromat is kitisztítja.

Ezért a mennyiségért, tényleg nagyon olcsó és valóban használ. Ha mást nem is, de megpróbálni mindenképpen!

UPDATE:
Nagyon ritkán használom, mivel a pattanásos korszak már megszűnt. Viszont ha kijön egy - egy és megpróbálom ezzel orvosolni, ha le is húzza, a ,,bennlévő cuccal" nem tud mit kezdeni, behámosítja a tetejét, és sokkal tovább szenvedek vele míg tökéletesen felszívódik, mintha csak magára hagytam volna a pattit.

Csak akkor ajánlom ha BIZTOSAN ki tudtad szedni az egész cuccost! Tonikként egyáltalán nem ajánlom, pedig én is használtam, de csak beszárítja/megfárasztja a mitesszereket. Még akkor is ha zsíros bőröd van és úgy éreznéd használ! Hosszú távon egy kozmetikus sem támogatná.