Best of Beauty 2019

rockroka

Regisztráció dátuma: 2015. április 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Kell a púder! Tus Ecset

Kell a púder! Tus Ecset
2019. január 28.

Mac tégelyes géles tussal használom. Nagyon könnyű használni, egészen vékony vonalat is lehet húzni vele. Akciósan vettem, de teljes áron is megérte volna. Azelőtt ferde ecsettel csinálta a szemhéjon a tusvonalhoz és a szemöldökömhöz is (Anastasia dipbrow pomade), de szebb ezzel az ecsettel dolgozni. :)

Kell a púder! Luminizer

Kell a púder! Luminizer
2019. január 28.

Életem első highlightere. A hétköznapokra tökéletes, alkalomra is jól lehet rétegezni, elég látványos. Jó a kiszerelés, könnyű a használat. Az egyetlen negatívum, hogy nekem van, hogy beleül a pórusokba, hiába hidratálok előtte és használok primert, alapozót, utána highlightert és csak végül púdert. Szóval ennek nem örülök annyira. Úgy vettem észre, amikor csak hidratálóra teszem, és rá púdert, nem ül bele a pórusokba, legalábbis nem látszik. Szerintem tipikusan egy ,,go to" highlighter, jó utazáshoz, mert a poros termékek törhetnek, ennek a felviteléhez ecset se kell, úgyhogy elég kényelmes a használata.
Legközelebb lehet egy Jeffree Star highlightert próbálok majd. :)

Kevin Murphy Killer Curls

Kevin Murphy Killer Curls
2019. január 28.

Eddig Motion Lotiont használtam a göndör/hullámos vékonyszálú hajamra, azt is eléggé szerettem a Hair resort után (az nagyon szárított és kibonthatatlanná tette a hajam), de szerettem volna valami újat kipróbálni. Még csak egyszer használtam, de nagyon szép rendezett fürtjeim lettek, talán kevesebb frizz-zel, mint a lotionnél. Az illata határozottan jobb, sokáig érezni. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon is beválik-e. :)