Rommie77

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Speick Aktiv Shampoo Regeneration & Moisture

Speick Aktiv Shampoo Regeneration & Moisture
2022. január 24.

Sajnos nem szerette se a hajam, se fejbőröm, nagyon szárított. Az összetevői ránézésre igen jók, de úgy tűnik, számomra volt köztük valami, ami nem stimmelt.
Amúgy egy jól habzó, kellemesen szolid illatú termék, de nekem ezért a (nem éppen alacsony) árért abszolút nem érte meg.

Splat Biomed Superwhite Fogkrém

Splat Biomed Superwhite Fogkrém
2021. december 17.

UPDATE
Úgy néz ki, ennek a terméknek már kétféle verziója létezik, én most véletlenül az újabbat (?) vettem meg. Amit régebben imádtam és folyton újravettem, az fehér, frissítő és enyhén kókuszos ízű. Ellenben amit most sikerült beszereznem, az sárgás színű, és valami rettenetes édes szaga és íze van. Olyan, mintha cukorsziruppal mosnék fogat, elképzelésem sincs, mit rakhattak bele.

Úgyhogy most 3 csillagot adok, mert 5 jár a fehérnek és 1 a sárga borzalomnak. Mindkettőnek Superwhite a neve és a csomagoláson kókusz látható.

-------------------------
Én igazán látványos fehérítést nem várok el egy fogkrémtől, nem is emiatt vettem, hanem a szimpatikus inci miatt. Már elhasználtam egy tubust, de nagyon bevált, úgyhogy újra fogom venni.

Isana Hydro Booster Augen- & Lippenserum

Isana Hydro Booster Augen- & Lippenserum
2021. december 16.

Nem rossz, tetszik, hogy egyáltalán nem zsírosítja az arcbőrömet, de közben hidratál, még így a téli hidegben is elég jól teljesít.
Az összetevők nagyon szépek, hatalmas pluszpont a mikroműanyag-és parfümmentességért.
Ár-érték arányt tekintve abszolút 5*.

A fenti INCI listáról hiányzik az aloe leaf juice, lehet azt időközben tették hozzá a termékhez.

2 ÖSSZETEVŐ