Rommie77

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Misslyn Dip Eyeliner

Misslyn Dip Eyeliner
2020. november 6.

Update: hát így pár hét után már nem ajánlom annyira, sőt félreraktam vésztartaléknak, mert elegem lett belőle. Az ecsetet én személy szerint nem tudtam megszokni, túl puhák a szálak és elhajlanak, ha valakinek olyan a szemformája (hooded), hogy nehezebb a kis szárnyat megfesteni rá, az tuti átkozni fogja ezt. Úgyhogy visszatértem a merev ecsetes Terra Naturira. Másfelől úgy tűnik, az összetevőit sem bírja a szemem valamiért, bár ez lehet teljesen egyéni probléma nálam.
----

Végre találtam egy szemhéjtust, ami tisztességesen le volt fóliázva... konkrétan mikroszkóppal vadásztam ilyen termékre, csak emiatt választottam ezt, mert amúgy nem ismertem a márkát. A 10-es fekete árnyalatot választottam. Egyelőre 5 csillag, mert jónak tűnnek az összetevői is, és az ára is normális, de majd pár hét múlva jövök update-tel.

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2020. november 5.

Ha valakinek száraz/göndör/kezelhetetlen a haja, mint az enyém, érdemes egy próbát tennie a jojobaolajjal. Én nagyon szeretem, sokkal szebb és kezelhetőbb lett tőle a hajam. Hajmosás után nedves hajra teszek pár cseppet, utána hajszárítás.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2020. október 28.

A 240-es világos árnyalatot vettem meg. Egy rétegben semmit nem ér, két rétegben viszont gyakorlatilag soha nem szárad meg. Rettentően hamar lepattogzik és megreped.

2 ÖSSZETEVŐ