romsicsbori

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. május 3.

Igényes csomagolású, viszonylag jó hatású készítmény. A T-zónámat nagyon szépen tisztítja, összerántja a tágra nyílt pórusaimat is. Szerencsére a mitesszereim nagy részét is szépen kitisztítja. Ahogy elnézem, viszonylag sokáig elég, ugyanis nem kell belőle sokat használni, elég vékonyan felkenni. Számomra az illata kicsit sok, émelyítő. Összességében nem rossz termék, de nem venném újra. Ugyanezt a teljesítményt nyújtja a Rossmann filléres tasakos maszkja is.

És most jön a leszidás:

Könyörgöm, miért kell mindent a MÉREGTELENÍTÉS égisze alatt reklámozni? Falra mászom tőle, komolyan. A májunk és a vesénk méregtelenít. A sok méregtelenítőként árult gyógynövénykivonat salaktalanít. A sok méregtelenítőként árult kence tisztít. Muszáj a sok jó terméket ezzel az áltudományos maszlaggal vonzóbbá tenni? Én elhiszem, hogy a méregtelenítést hirdető felirat nélkül is jó a termék, nem muszáj lenyomni a torkomon.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 9.

Szerelmes vagyok ebbe a korrektorba! Még csak tegnapelőtt vettem, de muszáj ömlengenem. Ez a korrektor úgy tüntette el a sporttáskákat a szemem alatt, hogy szinte félelmetes volt a végeredmény. Életemben nem láttam még ennyire egységesnek a szemem alatti részeket. Nagyon erős a fedése, de egyaránt el lehet vele érni természetes és photoshop-tökéletes hatást is. Szépen eloszlatható, kevés is elég belőle. Egy kis púderrel fixálva 10-12 órát simán kibír. Szerintem többet is bírna, de ennél tovább nem szeretem magamon hagyni a sminket. Csodás ez a korrektor, azt kívánom, bárcsak sose fogyna el. Ha lesz valami kuponnap, esküszöm, nyitásra megyek felvásárolni az egészet. :D

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2017. március 6.

Az eddigi prosztó bazári design nem keltette fel az érdeklődésem, de ezeknek az új fajta letisztult, csini üvegeknek már nem tudtam ellenállni. Egyből két színt vásároltam, egy mályvaszínt a hétköznapokra és egy sötétpirosat alkalmakra.
Már egy rétegben is egész szépen fednek, de mindkét szín két rétegben az igazi. Ha szépen lereszelem a körmeim és a körömágybőrt is rendbe teszem, akkor olyanok, mintha most jöttem volna a körmöstől. Gyorsan száradnak, így végre nem kell attól tartanom, hogy esténként beletakarózom. A tartósságával egyelőre nem vagyok elégedett, mert alap- és fedőlakkal együtt használva is legfeljebb három napot bírnak ki rajtam. Mosogatni, konyhát takarítani, hajat mosni nem nagyon kell ebben a három napban... :D Emiatt nem tudok rájuk haragudni, ennyi idő alatt úgyis megunok szinte minden színt.