ronavolgyifanni

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. október 15.

Szeretem is ezt az alapozót, meg nem is. Két rétegben túl ragacsos a finishe, beleül a pórusokba és még a nem létező ráncaimba is, és egyáltalán nem természetes. Egy rétegben ezek a negatív tulajdonságok eltűnnek, viszont úgy meg nincs igazán fedése, és valahogy olyan mintha taszítaná a korrektort, egy bőrhibát sem tudok vele rendesen elfedni. A 200-as nude árnyalatot szereztem be, azzal is kissé hadilábon állok, néhol jónak látom, de valamikor meg enyhén sötétnek. Alapvetően mostanában jó állapotban van a bőröm, így a fedése még elég is lenne, de sajnos kb. 4-5 órán belül olyan zsíros/olajos lesz a bőröm, hogy ez szinte lehetetlenné teszi a viselését. Viszont ha csak 2-3 órára kellene, hogy jól teljesítsen, mondjuk egy fontosabb eseményre, el tudom képzelni, hogy beválna. Ó és fotókon elképesztően szépen mutat. Tartóssága elmegy, bár a kombinált bőröm itt is közbeszól, nem marad fent nap végéig. Szóval jó is meg nem is.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2016. október 15.

Imádom ezt a hajfestéket! Lassan két hónapja lett vele befestve a hajam, egészen pontosan a barna árnyalattal, és még mindig nem kopik, nagyon tartós. Először persze egy a vártnál jóval sötétebb eredmény fogadott (fekete), de az is nagyon tetszett és pár mosással úgymond "kifakult" az ígért árnyalatra, ami azóta is tartja magát. Nem ez az első alkalom, hogy festve van a hajam, de eddig ez a legtartósabb festék, amivel próbálkoztam. Úgy gondoltam, hogy 2 hónap után újra festem, de egyenlőre nem látom szükségesnek. Csak ajánlani tudom. :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2016. szeptember 25.

Jaj, nagyon szomorú vagyok. Kipróbáltam, elégedett voltam a finishével, tetszett a textúrája és úgy összességében imádtam amit művelt az arcommal. Viszont a színe sötét, pedig még megvan a nyári barnaságom, ennek ellenére az arcomon narancssárga hatást kelt. Így önmagában nem tudom használni, kevernem kell majd egy másik termékkel, ami elveszi a bb krémek egyszerűségének a szépséget. :(