roniela

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel
2018. július 1.

Egy hete használom, eddig kétszer kentem fel, és ezzel a rendszerességgel nem kopik, nem foltosodik. Az árát kétlem, hogy megérné (én ajándékba kaptam), mert nem tudom meddig tart ki 125ml, mivel jócskán használok belőle, hogy mindenhova jusson az én hófehér bőrömön. Tetszik, hogy nem túlzottan sárgás a színe, viszont vannak benne apró csillámok, ami még a felkenést követő pár napban észrevehető a bőrön. Szívesen használom, tetszik az eredmény is, de az ára miatt csak 4 csillagot adok egyelőre.

Nu Skin Nu Colour Powerlips Fluid

Nu Skin Nu Colour Powerlips Fluid
2018. július 1.

Nagyon szeretem, a Kat Von D rúzsok minőségét üti meg nekem. Evésnél kevésbé kopik meg, mint általában az ugyanilyen árkategóriás általam próbált rúzsok, és újrakenhető az előző réteg eltávolítása nélkül. Az egyetlen hibája, hogy sajnos csak 3,1 ml van az üvegben, ennek ellenére imádom!

Pupa Extreme Cover Alapozó

Pupa Extreme Cover Alapozó
2018. június 14.

Nekem bevált, hozzáteszem nincsen problémám a bőrömmel. Ami miatt viszont mégis jobban tetszik, mint sok másik alapozó, hogy könnyű vele dolgozni, blenderrel szoktam mindig felvinni és nem kapok maszkos hatást, ráadásul a legvilágosabb szín tökéletesen passzol az én világos bőrömhöz. Porcelánbőr hatást tudok vele elérni, de valószínűleg ez a bőrömnek is köszönhető. Pupa korrektorral szintén szépen használható.