ronin78

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Men Ultra Sensitive After Shave Balsam

Balea Men Ultra Sensitive After Shave Balsam
2019. május 22.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, hajlamos a kipirosodásra, és mindig azokat az after shave-eket kerestem, amik érzékeny arcbőrre lettek kifejlesztve. Eddig elég sok csalódás ért, de ezzel az ultra sensitive after shave balzsammal nagyon elégedett vagyok. Nem csíp, nem irritál, teszi a dolgát, hidratál, és egyáltalán nem baj, hogy nem illatos.
Nagyon elégedett vagyok vele, bátran ajánlom azoknak, akiknek szintén érzékeny az arcbőrük!

Proraso Blue Borotvahab Hidratáló Hatással

Proraso Blue Borotvahab Hidratáló Hatással
2019. május 22.

Pár hónapja vettem online, és először is meglepődve tapasztaltam, hogy ekkora kiszerelés (400 ml) csak ennyibe kerül (kb 1400 Ft.) Korábban már használtam Proraso-terméket, a pre-shave-et, azzal meg voltam elégedve, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt a borotvahabot is.
Kellemeset csalódtam a borotvahab használata közben is: nagyon kellemes illata van, nagyon tartós, gazdag és krémes a hab, és a nagyon érzékeny bőrömön egyáltalán nem okozott irritációt.
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Proraso Pre-Shave Krém Érzékeny Bőrre

Proraso Pre-Shave Krém Érzékeny Bőrre
2019. április 30.

Nagyon jó minőségű termék, és valóban puhítja, előkészítí az arcbőrt és arcszőrzetet a borotválkozás előtt. Nekem bevált. Elég érzékeny a bőröm, ezért választottam ezt a terméket, és nagyon elégedett vagyok vele. Bátran ajánlom másoknak is! Valóban sokáig kitart a tégely.