RonjaR

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

N.A.E. Belezza Bio Nappali Öregedésgátló Arckrém

N.A.E. Belezza Bio Nappali Öregedésgátló Arckrém
2021. június 4.

Könnyed arckrém, kellemes a használata, akár rétegzős rutin részeként is. Nekem nem okozott irritációt hosszabb idő elteltével sem. Szeretem használni, többször újravettem már – igaz, legtöbbször akciós áron szereztem be. Hatása alapján számomra egy kategóriába esik a DM Naturschön termékcsaládjának arckrémjével, ahhoz képest azonban kicsit túlárazottnak tartom. Az egy csillagot egyrészt az illatáért vontam le (meg lehet szokni, de elég édeskés, kissé vattacukorszerű), másrészt pedig a csomagolásáért (átlátszó, fénytől nem védő, üveghez hasonló műanyagtégely).
Elsősorban hidratálóként vettem, de ha hosszabb távon segít a ráncok kialakulásának lassításában, annál jobb. :) Különleges "öregedésgátló" hatást vagy látványos ráncfeltöltést mindenesetre nem tapasztaltam.

Isana Professional 4in1 Szárazsampon

Isana Professional 4in1 Szárazsampon
2021. május 29.

A hatása átlagos: egyáltalán nem rossz, de messze nem a legjobb azok közül a drogériás (saját márkás, hasonló árkategóriába eső) szárazsamponok közül, amelyeket eddig próbáltam. A használata pedig kifejezetten kellemetlen volt, mert bármilyen óvatosan igyekeztem is fújni belőle, minden alkalommal irritálta légutaimat, és úgy éreztem, megfulladok a belélegzett szárazsampon-mennyiségtől. Nem tudom, a hajtógázon, a flakon konstrukcióján vagy valami máson múlik-e, de ilyet korábban nem nagyon tapasztaltam egyetlen hasonló termékkel sem. Biztosan nem fogom újravenni.

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2020. november 14.

Szerintem nagyon-nagyon finom az illata! Diszkrét, mégis érezni a rózsát (és kicsit a vaníliát is). Régóta használok szódabikarbónás dezodorokat, így az állaga sem volt zavaró, épp ellenkezőleg: kellemesen meglepett, milyen jól kenhető. Az összetevői pedig szuperek.
Mindezek ellenére kénytelen vagyok lepontozni, mert bár valóban nem leszek büdös tőle, kevésbé érzem hatásosnak néhány más, hasonló kategóriás dezodorhoz képest. Ráadásul a legnagyobb bajom, hogy a felsőim egy részén csúnya foltot hagyott, amit folttisztítóval sem tudtam kiszedni az összesből. (Volt, amelyikből sikerült, de sajnos volt több, amelyikből nem, pedig utóbbiak mind sötét felsők voltak, nem fehérek!) Végezetül pedig az árát is túlzásnak tartom: ugyan kuponnal kedvezményesen tudtam megvásárolni, viszont még így is drága volt ahhoz képest, amit nyújtott.
Sajnálom, mert nagyon szerettem volna szeretni.