RonjaR

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2020. július 4.

Szépek az összetevői, kellemes a használata, nem irritál, és jól hidratál. Eredetileg a 8 százalékos változatot szerettem volna megvenni, viszont mivel nem volt, így ezt választottam, és elégedett vagyok vele. Kicsit tartottam tőle, hogy nyárra nem lesz-e túl sok, de szerencsére pont jó.
A kedvenc fényvédőm zsíros bőrtípusra való, ráadásul fizikai fényvédő, ezért könnyen kiszárítja a bőrömet. Azért, hogy ezt elkerüljem, mindig keverem valamilyen semleges hidratálóval: több fajtát elhasználtam már, és eddig egyértelműen ez teljesít legjobban.
Én ugyan nem használok alapozót, de gyanítom, hogy ebből kiindulva sminkelni is jól lehetne rá.

Alverde Tinted Lipbalm

Alverde Tinted Lipbalm
2020. július 4.

Update: Tavasszal beszereztem az áfonyásat, egy darabig az volt a kedvencem, aztán pár hete láttam, hogy van dinnyés is, ami (a rágógumira emlékeztető illata ellenére) tökéletes nyárra, úgyhogy most azt használom a legtöbbet. A narancssárgás árnyalatú barackosat biztosan nem fogom kipróbálni, mert az nem az én színem, de a többi továbbra is a szívem csücske. :)

Korábban nem szerettem a színezett ajakápolókat, de kíváncsi lettem, és a sok jó vélemény hatására végül úgy döntöttem, kipróbálom. Egy pillanatig sem bántam meg! Először a cseresznyéset vettem meg, aztán később a málnásat is, és mindkettőt nagyon szeretem. Ahhoz képest, hogy sima ajakápolók, sokáig megmarad a színük, kellemesen enyhe az illatuk, ráadásul egész jól hidratálnak is. Nagyon hideg, nagyon szeles időben persze egyik sem lenne elég, de ezeket nem is arra találták ki.

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal
2020. július 4.

Tetszik az állaga és az illata (ami mellesleg gyorsan elillan), és összességében elégedett vagyok a hatásával is. Teszi a dolgát, a fejbőrömet pedig egyáltalán nem irritálja. Első pár alkalommal valamivel gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, de eddigi tapasztalataim alapján mindig kell pár hét, mire a fejbőröm hozzászokik egy új termékhez – mostanra úgy tűnik, visszaállt az egyensúly.
Korábban egyébként többször használtam már a Dr. Organic teafaolajos samponját, amikor a sajátom épp elfogyott, és szerintem ez az Alverde korpásodás elleni sampon simán lekőrözi azt, ráadásul lényegesen olcsóbb. Érdemes adni neki egy esélyt!