RonjaR

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2022. április 9.

Eredetileg két csillagot adtam rá, mert nem volt rossz, de nagyon ragadt, és felkenés után elég sokáig kellett várnom, mire megszáradt. Emiatt nem szerettem használni, viszont amikor elfogyott a többi dezodorom, kénytelen voltam ehhez nyúlni, és meglepő módon nagyon megszerettem, úgyhogy mégis megkapja az öt csillagot. Azóta már többször újravettem. :)
Ugyan továbbra is lassan szárad, de az illata kellemes, nem tolakodó: a használata mellett egyáltalán nem leszek büdös a nap végére sem (még edzés után sem). Az izzadást magát ugyan nem gátolja, de ezt az összetevői miatt nem is vártam tőle. Nem hagy foltot a ruháimon, és egyáltalán nem irritál.

N.A.E. Belezza Bio Nappali Öregedésgátló Arckrém

N.A.E. Belezza Bio Nappali Öregedésgátló Arckrém
2021. június 4.

Könnyed arckrém, kellemes a használata, akár rétegzős rutin részeként is. Nekem nem okozott irritációt hosszabb idő elteltével sem. Szeretem használni, többször újravettem már – igaz, legtöbbször akciós áron szereztem be. Hatása alapján számomra egy kategóriába esik a DM Naturschön termékcsaládjának arckrémjével, ahhoz képest azonban kicsit túlárazottnak tartom. Az egy csillagot egyrészt az illatáért vontam le (meg lehet szokni, de elég édeskés, kissé vattacukorszerű), másrészt pedig a csomagolásáért (átlátszó, fénytől nem védő, üveghez hasonló műanyagtégely).
Elsősorban hidratálóként vettem, de ha hosszabb távon segít a ráncok kialakulásának lassításában, annál jobb. :) Különleges "öregedésgátló" hatást vagy látványos ráncfeltöltést mindenesetre nem tapasztaltam.

Isana Professional 4in1 Szárazsampon

Isana Professional 4in1 Szárazsampon
2021. május 29.

A hatása átlagos: egyáltalán nem rossz, de messze nem a legjobb azok közül a drogériás (saját márkás, hasonló árkategóriába eső) szárazsamponok közül, amelyeket eddig próbáltam. A használata pedig kifejezetten kellemetlen volt, mert bármilyen óvatosan igyekeztem is fújni belőle, minden alkalommal irritálta légutaimat, és úgy éreztem, megfulladok a belélegzett szárazsampon-mennyiségtől. Nem tudom, a hajtógázon, a flakon konstrukcióján vagy valami máson múlik-e, de ilyet korábban nem nagyon tapasztaltam egyetlen hasonló termékkel sem. Biztosan nem fogom újravenni.