RoodGirl

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrtípus: -

Megnézem

Frassai Blondine EDP

Frassai Blondine EDP
2019. augusztus 14.

Neroli mintát kaptam egy rendelés mellé, elöször nem is figyeltem rá hogy milyen az illata.
Ma reggel kiprobáltam , és azóta is szagolgatom magamon- nagyon finom édes-krémes illat. Olyan ismerösnek tünt - Sicily D&G vonal !!!! Ugy érzem ebböl üveges vásárlás lesz, megbántam a PDM Delina vásárlást , ez sokkal jobb !

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP
2018. július 27.

Rengeteg parfümöm van ( kb 100db), de öt nagyon szeretem most nyaron is hasznalom, pedig nem igazan nyári illat, inkabb öszi-teli. Tartos , sokan megdicsérik, nem egy „ market „ illat :), finom , édes nöi illat :) Egy picit erzek egy közös nótát Amouage Love Blossom parfümmel , amit nagyon szeretek.

Nasomatto Black Afgano

Nasomatto Black Afgano
2018. július 24.

Most kaptam belöle 2ml mintat , több honapos erdeklödes utan vegre itt van a nagyra dicsert Illat .
Hmmmmm most is szagolgatom, kb 15p hogy rajtam van egy minimalis fujas. Cannabist erzek magamon !!!! Semmi mast !!!! Alatta elöjön egy gyengebb „ valami „,sokan irtak a Fragrantika oldalon hogy hasonlit a Sospiro Laylati illatra, ami nagy kedvencem, van nekem . Semmi köze nincs egymashoz legalabb rajtam nincs.
Örülök hogy nem vettem egy egesz üveggel, marad a brutalisan gyönyörü Laylati.