rose

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. május 17.

Update: Lassan 5 hónapja használom, úgyhogy itt az ideje egy újabb véleményezésnek. Amikor megvettem a gépet, az volt vele a cél, hogy ne kelljen mindennap borotvát használnom, ez nem jött be. Az elején egészen szépnek tűnt az eredmény, de ahogy eljött a fenntartó kezelések ideje, gyakorlatilag minden visszanőtt. A kezelés hosszadalmas, egyszerűen nincs kéthetente 2-3 órám minden területen végigmenni, ha még közben borotvát is kell használnom, úgyhogy ebből a szempontból csalódás. Hogy jót is írjak, az alsó lábszáramon nagyon szépen kikopott a szőr (sajnos ott sem teljesen), illetve a bikinivonalon és a hónaljamon is tök jól teljesített, viszont az eredmény kb. egy hónapig tartott. A karomon az égvilágon semmit nem ért, illetve a combommal is viszonylag nehezen birkózott meg, pedig a világos bőr-sötét szőr típusba tartozom. Sajnos a visszaküldési határidőről már lecsúsztam, úgyhogy most az a terv, hogy újrakezdem a 2 hetes kezeléseket, és meglátjuk, mi lesz belőle. Összességében ma már nem biztos, hogy megvenném, de ha már megvettem, igyekszem kihasználni az előnyeit.

Szerettem volna túlesni a 8 hetes előkezelésen, mielőtt véleményezem, ennek most jött el az ideje. Az első két kezelés után teljesen odavoltam, hogy milyen elképesztő tempóban hullik ki a szőr, az utolsó kezelés viszont hagyott bennem egy kis hiányérzetet, mert ennél azért látványosabb eredményt vártam volna. Az alsó lábszáramon elég szépen dolgozott a gép, ott alig maradt valami, a combomon viszont maradt bőven, bár lehet, hogy azt nem tudtam annyira ügyesen villantani. Hónaljon teljesít a legjobban, ott gyakorlatilag alig van egy-két szál, karon viszont csalódás volt, ott a 3. kezelés után sem látok akkora eredményt, bár igaz, hogy ott a legvékonyabb és legvilágosabb a szőr. A gép alapvetően kézre áll, a használata nekem hosszadalmasabb, ha tényleg figyelek arra, hogy minden területet levillantsak, akkor bő egy óra alatt vagyok meg a két lábammal - persze ha tényleg elég 6 hetente hozzányúlni, akkor ennyi belefér. :) Világos bőrre 4-es fokozaton használom, egyedül a combomnál csíp egy kicsit, de kibírható, az anyajegyeket pedig kerülgetni kell. 30%-kal olcsóbban vettem, és bár nekem nem tökéletes az eredmény, de még így is úgy érzem, hogy megérte. Bár hivatalosan vége az előkezelésnek, az app szerint ha nem értük el a várt eredményt, nyugodtan be lehet még iktatni kéthetenkénti kezeléseket, ezért most ez a terv, és meglátjuk, hogy megszabadulok-e a maradéktól. Az appot egyébként mindenképpen ajánlom mellé, sokkal egyszerűbb nyomon követni az alkalmakat, és mindenféle tippet is ad.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. május 1.

Sajnos ez nekem is a "nagyon nem" kategória lett, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Hamar kiderült, hogy napi használatra az én bőrömre alkalmatlan, mert elképesztően szárított, viszont heti egy használattal is ugyanezt tapasztaltam, ráadásul a bőröm állapotán sem javított, sőt, inkább rontott rajta. A szaga nekem is nagyon gyorsan fémesre váltott hűtőben tárolva is, ezt valamennyire ki tudtam cselezni úgy, hogy felvitel után alaposan kezet mostam, és a többi terméket csak ezután vittem fel, így csak az arcomon volt erős illata, a kezemen nem. Bár nekem nagyon nem vált be, azt mindenképp értékelem, hogy teljes mértékben itthon fejlesztett és gyártott termékről van szó, illetve az ára is nagyon kedvező.

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)
2018. június 23.

Évek óta keresem a tökéletes fényvédőt, de eddig teljes kudarc volt. A fizikai fényvédőket nem bírja a bőröm, így végül emellett döntöttem, és azóta többször újravettem a 100 ml-s kiszerelést. Az első két hétben minden reggel gyanakodva néztem a tükörbe, hogy milyen katasztrófát okozhatott, de eddig tökéletes: azonnal beszívódik, nem fénylik, és ami a legfontosabb, egyáltalán nem érzem, hogy a bőrömön van. Mióta ezt használnom, a sminkem is sokkal tartósabb, így nem csak hogy abszolút betartja, amit ígér, de még túl is teljesíti. :)

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

A citromverbéna virágos végének, levelének, illetve szárának kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatosítóhatású összetevő.Az EWG szerint az összetevő allergizálóhatású lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!