rose

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2020. július 18.

Régóta része a rutinomnak, arctisztítás után ez az első termék, amit használok. A vízhiányos bőröm nagyon hálás érte, ráadásul bármilyen irritáció esetén is bevethető. A nagy kiszerelés napi használat mellett hónapokig elég.

Dontodent Sonic Power Elektromos Fogkefe

Dontodent Sonic Power Elektromos Fogkefe
2019. május 26.

Hagyományos elektromos fogkeféről tértem át erre, kb. fél éve használom. Eleinte nagyon nehéz volt átszokni a használatára, nagyon kell figyelni arra, hogy ezt kifejezetten nem szabad rányomni a fogra, csak finoman hozzáérinteni, érezhetően jobban is tisztít így. A fejéért nem rajongok, nekem kicsit kemény, nagy és szúrós is, örülnék, ha lenne belőle szenzitív verzió, de ár-érték arányban még így is nagyon rendben van. Korábban egy Braun fogkefém volt, az gyorsan tönkrement és nagyon fapados volt, ahhoz képest ez egy futurisztikus csodakütyü, az aksija pedig 6 hónapnyi intenzív használat után még mindig hibátlan.

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. május 17.

Update: Lassan 5 hónapja használom, úgyhogy itt az ideje egy újabb véleményezésnek. Amikor megvettem a gépet, az volt vele a cél, hogy ne kelljen mindennap borotvát használnom, ez nem jött be. Az elején egészen szépnek tűnt az eredmény, de ahogy eljött a fenntartó kezelések ideje, gyakorlatilag minden visszanőtt. A kezelés hosszadalmas, egyszerűen nincs kéthetente 2-3 órám minden területen végigmenni, ha még közben borotvát is kell használnom, úgyhogy ebből a szempontból csalódás. Hogy jót is írjak, az alsó lábszáramon nagyon szépen kikopott a szőr (sajnos ott sem teljesen), illetve a bikinivonalon és a hónaljamon is tök jól teljesített, viszont az eredmény kb. egy hónapig tartott. A karomon az égvilágon semmit nem ért, illetve a combommal is viszonylag nehezen birkózott meg, pedig a világos bőr-sötét szőr típusba tartozom. Sajnos a visszaküldési határidőről már lecsúsztam, úgyhogy most az a terv, hogy újrakezdem a 2 hetes kezeléseket, és meglátjuk, mi lesz belőle. Összességében ma már nem biztos, hogy megvenném, de ha már megvettem, igyekszem kihasználni az előnyeit.

Szerettem volna túlesni a 8 hetes előkezelésen, mielőtt véleményezem, ennek most jött el az ideje. Az első két kezelés után teljesen odavoltam, hogy milyen elképesztő tempóban hullik ki a szőr, az utolsó kezelés viszont hagyott bennem egy kis hiányérzetet, mert ennél azért látványosabb eredményt vártam volna. Az alsó lábszáramon elég szépen dolgozott a gép, ott alig maradt valami, a combomon viszont maradt bőven, bár lehet, hogy azt nem tudtam annyira ügyesen villantani. Hónaljon teljesít a legjobban, ott gyakorlatilag alig van egy-két szál, karon viszont csalódás volt, ott a 3. kezelés után sem látok akkora eredményt, bár igaz, hogy ott a legvékonyabb és legvilágosabb a szőr. A gép alapvetően kézre áll, a használata nekem hosszadalmasabb, ha tényleg figyelek arra, hogy minden területet levillantsak, akkor bő egy óra alatt vagyok meg a két lábammal - persze ha tényleg elég 6 hetente hozzányúlni, akkor ennyi belefér. :) Világos bőrre 4-es fokozaton használom, egyedül a combomnál csíp egy kicsit, de kibírható, az anyajegyeket pedig kerülgetni kell. 30%-kal olcsóbban vettem, és bár nekem nem tökéletes az eredmény, de még így is úgy érzem, hogy megérte. Bár hivatalosan vége az előkezelésnek, az app szerint ha nem értük el a várt eredményt, nyugodtan be lehet még iktatni kéthetenkénti kezeléseket, ezért most ez a terv, és meglátjuk, hogy megszabadulok-e a maradéktól. Az appot egyébként mindenképpen ajánlom mellé, sokkal egyszerűbb nyomon követni az alkalmakat, és mindenféle tippet is ad.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

A citromverbéna virágos végének, levelének, illetve szárának kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatosítóhatású összetevő.Az EWG szerint az összetevő allergizálóhatású lehet.