rose

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec
2022. június 25.

Kevés, vékony szálú, szöszös és száraz hajam van, ami ettől a kis csodától sima és fényes lesz. Ennek ellenére a flakon felénél abbahagytam a használatát, mert nagyon lelapította és elnehezítette a hajamat, a második napra már vállalhatatlan volt. Nem gondolnám, hogy ez a termék hibája, viszont nem kap 5 csillagot, mert maga a kiszerelés nagyon nehezen használható a csúszós flakonnal és az ici-pici csavarós kupakkal.

Lush Jilted Elf Testpermet

Lush Jilted Elf Testpermet
2021. november 19.

10 éve nagyon szerettem a Jilted Elf tusfürdőzselét, elképesztően örülök, hogy visszahozták ezt az illatot. Egyszerre gyümölcsös, fűszeres, fás, édeskés, tipikusan olyan illat, amit a leírása alapján soha nem választanék, de magamon mégis imádom. Uniszex illatnak mondanám, sőt, nekem erősen visszaköszön benne a Paco Rabanne 1 Million. A tartóssága simán vetekszik egy parfümével, a reggeli fújást kora este is érzem magamon. Nekem már újfajta szórófejjel érkezett, ami talán még az előzőnél is szörnyűbb, de testpermet lévén ezt elnézem neki.

Update: Egy hét után összeszedte magát a szórófej, érdekes, hogy azóta sokkal inkább a fás jegyek dominálnak az illatában. Ha lehet, akkor inkább az előző illatot, és a gagyi szórófejet kérném vissza. :)

Lush Let The Good Times Roll Testpermet

Lush Let The Good Times Roll Testpermet
2021. november 11.

"Papíron" ez az én illatom, de sajnos csalódás volt. Semmi vaj, semmi popcorn, semmi fűszer, csak brutális, mindent elnyomó, tömény karamella és juharszirup, valami fura mellékzöngével. Napokig fújtam ruhára, bőrre, szobaillatosítónak, de nem tudtam megszeretni. A tartóssága brutális, fél fújást még másnap is éreztem a szobában úgy, hogy egész nap nyitva volt az ablak, ez nekem már egy kicsit sok. Az arctisztító illatát imádom, az alapján többet vártam volna.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

A citromverbéna virágos végének, levelének, illetve szárának kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatosítóhatású összetevő.Az EWG szerint az összetevő allergizálóhatású lehet.