rose

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

lust for lifestyle
Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél
2023. január 14.

Imádom, de tudni kell használni. Púderrel finoman kitöltöm a szemöldökömet, ezzel pedig rendezem a szálakat, így a ritkás szemöldököm életemben először dúsnak hat. Viszont elég sok terméket adagol a kefe, és ha egyszer elkezdett száradni, akkor azonnal elkezd kukacosodni, úgyhogy kevés anyaggal és gyorsan kell dolgozni. Az olajos lemosó nem hozza le, viszont vízzel és vízbázisú lemosókkal könnyen lejön. Ár-érték arányban verhetetlen.

NYX Professional Makeup Tinted Brow Mascara

NYX Professional Makeup Tinted Brow Mascara
2023. január 14.

Nehezen szoktunk össze, mert az első pár hétben nagyon pacsmagol a keféje, viszont utána szárad annyit a festék, hogy szépen lehessen vele dolgozni. Brunette árnyalatban vettem, mert féltem, hogy az Espresso túl vöröses lesz, hamvas középbarna hajhoz egészen jól működik. A tubusát viszont könnyű túlcsavarni és eltörni, úgyhogy erre figyelni kell.

Revolution Translucent Baking Powder

Revolution Translucent Baking Powder
2023. január 14.

A tökéletes áttetsző púder. Fényvédő mattítására használom, és nagyon szeretem, hogy van egy kis színe, nem meszel fehérre, mint a hasonló púderek. Van egy kis fedése is, szépen egységesít, ráadásul nagy kiszerelés, szinte semmi nem fogyott belőle fél év használat után.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

A citromverbéna virágos végének, levelének, illetve szárának kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatosítóhatású összetevő.Az EWG szerint az összetevő allergizálóhatású lehet.