Rose23

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2022. május 7.

Ezt a parfümöt soha életemben nem fogom megunni. Azóta már több illat is csücsül a polcomon, amiket szintén imádok, de ez... Ezt mintha rám "tervezték" volna. Reggel 7kor két fujás a nyakamra, és este 11kor is elkezd illatozni (napközbeni újrafújás nélkül), amikor letusolok, vagy a sminkem mosom le. Valószínűleg pont olyan illatok kombinációja, ami tökéletesen passzol a bőröm kémiájához.
❤️❤️❤️

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

2016.09.18.Hónapokig vágytam erre a parfümre, míg végül megvettem, de lassan már kiürül az üvegcse.
Én nagyon kedvelem, könnyű púderes finomság. Viszonylag gyorsan fogy, de az esti zuhanynál érzem még magamon.
Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

Bobbi Brown Remedies Skin Relief №80

Bobbi Brown Remedies Skin Relief №80
2022. április 15.

Cassandra Bankson beszélt néhány videójában az algák és moszatok szuper hatásáról. Ezt a szérumot tavaly vettem meg a rosaceás bőrömre, de akkor még nem tudtam, valójában mennyire szuper összetevői vannak. A polcomon szomorkodott, de ennek vége :)
Nagyon borsos az ára, ez tény, de az összetevői miatt ez nem is csoda. Több moszat-fajta, két antibakteriális hatású és két hidratáló összetevő. Néhàny téteteles INCI, de szinte minden egyes összetevője aktív hatóanyag.
Aki algás-moszatos terméket keres, nem hiszem, hogy ennél a koncentrátumnál jobb létezik! Hidratáló krémhez keverve, vagy alá tökéletes.

Organic Shop Szicíliai narancs Cukros testradír

Organic Shop Szicíliai narancs Cukros testradír
2022. április 14.

Nagyszerű testradír!
Korábban a kávés verziót vettem meg, de ahhoz valahogy sose volt kedvem nyúlni.
Ezt most a mandarinos tusfürdővel együtt vettem meg, és isteni, vidám illata van, olyan igazi "gyere nyár, gyertek napsugarak" illat 🍊🧡
Nagyon sűrű, szuperül radíroz, a sheavajnak köszönhetően hidratáltnak érződik utána a bőr.

5 ÖSSZETEVŐ

Methyl Glucose EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott