Rose23

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP
2021. március 24.

Tavaly nyáron vettem, imádom! Egyértelműen tavaszi, de méginkább nyári illat. A körte erős az elején, de aztán előbújnak a virágok is. A sós felhang is megüti néha az orrom. Imádok tóban, tengerben lubickolni. Ez a parfüm gyönyörűen előhívja azt az érzést, amikor a hátamra fordulva lebegek a vízben, csak a víz hangját hallom, és ha kinyitom a szemem, csak a ragyogóan kék égboltot látom... 💙
Amit még felfedeztem vele kapcsolatban, hogy kiválóan tudom rétegezni a Jo Malone Orange Blossommal, ettől egészen egyedi, saját illatom lesz :) Alig várom, hogy jobb idő legyen, es használhassam. Bár itthon is szoktam fújni, csakúgy, az érzés miatt :)

Oh, és az üvege, a kupakja telitalálat, jólesik ránézni. Csillagos 5

Bobbi Brown Hydrating Face Tonic

Bobbi Brown Hydrating Face Tonic
2021. március 17.

Nagyon sokáig kerestem számomra megfelelő összetevőjű hidratáló hatású tonikot, ami nem bántja a bőrömet.
Végül úgy tűnik, ő lett a befutó. Egy üveggel használtam el, ez alapján véleményezem:
Arctisztítás után nagyon kellemes érzés egy vattakoronggal átkenni vele az arcom, bár az illata olyan nagyon erős, hogy az elején ez annyira zavart, hogy egy ideig nem is használtam. Illatanyagmentes termékeket igyekszek használni az arcomra, de ennek vegyszeresen citromos/levendulás az illata. De aztán igyekeztem elvonatkoztatni ettől, mert a bőrömnek jól esett, mostmár a citrom és levendula esti, nyugtató hatására igyekszek gondolni. Nem okozott semmi kiütést vagy pattanást, ami nálam nagy szó. Reggel is áttörlöm vele az arcom, fel is ébredek az "illatától" :D.
Az erős illat miatt levonok egy csillagot, anélkül hibátlan lenne, de ezt leszámítva van annyira jó, hogy megéri az árát. Újraveszem :)

Lancome Idole L'intense EDP

Lancome Idole L'intense EDP
2021. január 6.

Amikor a D-ban papírra fújtam, elborzadtam hagytam is...
Aztán vásárláshoz mintaként kaptam belőle, és pár héttel később elővettem, otthon egészen más hatást keltett. Először csak próbaképp a köntösöm ujjára fújtam, hogy lássam mivel van dolgom... És ledöbbentem mennyire jó volt. Nekem tökéletes téli illat.... lenne, ha valami idióta állat (már bocsánat) nem talál ki hozzá egy ilyen üveget (az egész Idole szériához). Mi az Isten ez? Komolyan azert nem merem megvenni, mert biztos, hogy rövid időn belül a fürdőszoba kövén landolna. Egyszerűen szörnyű. -1 csillag, de csak ezért.
No, de a lényeg, miután lecsekkoltam az illatjegyeket, rájöttem hogy ez gyakorlatilag a tavaszi rajongásig szeretett parfümöm, a Jo Malone Orange Blossom téli verziója, ezért jött be ennyire :D
Egyelőre nem merem megvenni, meg aztán úgyis jön lassan (jó lassan...) a tavasz... Azért a pár használattal bezsebeltem néhány dícséretet :)

5 ÖSSZETEVŐ

Methyl Glucose EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott