Rose23

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Kevin Murphy Repair-Me Wash

Kevin Murphy Repair-Me Wash
2024. május 8.

Küzdök, hogy minden hajszálat a fejemen tartsak. Nem tudom, mennyire hasznos önmagában, de a hozzá tartozó balzsammal együtt használva nekem nagyon szimpatikus. Az illata valami mennyei.

Yves Saint Laurent Lash Clash Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Lash Clash Szempillaspirál
2023. szeptember 21.

Update: rehabilitáltam ezt a spirált :) valójában az én hibám volt, hogy nem púdereztem rendesen a szemem alatt, mióta különösen odafigyelek erre, sokkal jobb a helyzet. Most kezdtem a 2. tubust, Notinon szuper akció volt rá, de a teljes ár rettentő sok érte.

Nagyon csalódott vagyok.
Használom kb 3-4 hónapja, és még rengeteg festék van benne, nem száradt még be. Viszont nagyon lekenődik a szemem alá. :( Nem tudom, hogy az én pilláim "feküdnek le" és esetleg azért maszatolódik, de ennyi pénzért nemár... Ma pl. napközben kétszer is igazítottam a szemem alatti korrektort, de most nap végére megint ott a fekete csík a szemem alatt.
Most adhatnék pontot arra, hogy amúgy szép pillákat csinál, de ha egyszer nem tudom rendesen használni, akkor bizony totális (nem kevés) pénzkidobás.

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2023. szeptember 21.

Ez a fényvédő ezen a nyàron nagyon jól védte a bőrömet. Testre tökéletes, amíg vízben voltam, ott is hibátlanul védett.
Arcra is ezt használtam, arra már kicsit problémás, nehéznek érzem, sok a bőrömnek.

8 ÖSSZETEVŐ

Parronellol Kockázat: