Rose23

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss
2020. július 2.

Ilyennek képzelem a tápláló és selymes, tökéletes állagú szájfényt. A képen látható New Romantic árnyalat van meg, gyönyörű szín. Száraz ajkakkal csodát művel. Nagyon kellemes érzés viselni.

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2020. június 14.

Évekig egy parfümöt használtam (Hugo Boss Ma Vie), de most elhatároztam, hogy beújítok. Hetekig szaglásztam, fragrantic-áztam. Az első számú újonc a Jo Malone Orange Blossom lett, az YSL Mon Paris edt a kettes számú, és végül, mint a zöld-friss-virágos illatok szerelmese, az Eau Fraiche-re is rátaláltam. Ezzel teljes a repertoár ❤️
Alapvetően nekem a Chanel illatok valamiért sosem tetszettek, a Coco M.-el is kísérleteztem a csuklómon, de nem értem még most se a nagy hájpot körülötte, nekem tucatillatnak érződik.
Na de ez, ez nem :) friss, eső utáni kert illata, nagyon zöld, és eléggé fás is a leszáradása, szerintem akár férfi is viselheti. Szerelem volt első szaglásra :) nem is értem, eddig hogy kerülhette el a figyelmem.

Yves Saint Laurent Mon Paris EDT

Yves Saint Laurent Mon Paris EDT
2020. június 14.

Évekig egy parfümöt használtam, de most elhatároztam, hogy beújítok. Hetekig szaglásztam, fragrantic-ákztam. Az első számú a Jo Malone Orange Blossom lett, a Mon Paris a kettes számú.
Annak ellenére, hogy nem olvastam utána, csak úgy magamra fújtam, nagyon meglepődtem. Alapvetően virágos illatot kerestem csak, a gyümölcsösek sose tetszettek, túl erősnek éreztem őket, de ettől hirtelen sokkal határozottabb és magabiztosabb nőnek éreztem magam, aki mosolyogva nézi magát a tükörben, miközben ezt szagolja a csuklóján. Egy picit a világot is szebbnek láttam.
Hát így lett ő a második új szerzemény, de nem is bánom, hogy van egy gyümölcsös illatom is, szerintem télen-nyáron viselhető. Nagyon szép az üvege is. :)
Az Edp túl gejl volt nekem, abban még eper is van a málna mellett, de ez más, sokkal finomabb és elegánsabb. Boldog tulajdonosa vagyok ❤️

5 ÖSSZETEVŐ

Methyl Glucose EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott