roseanne

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Annemarie Börlind System Absolute Szemkörnyék Feszesítő

Annemarie Börlind System Absolute Szemkörnyék Feszesítő
2021. január 2.

Az egyik legjobb szemkörnyékápoló a 40 felettieknek, és az ára is jó. Közepesen könnyen szívódik be, a krém könnyed állagú, folyósabb, mint vártam. Nagyon jól feszesít, a duzzanatokat is szépen helyreteszi. A dél-koreai szemkörnyékápolóim (és a Lancome Absolue Yeux Precious Cells, ami egy jóval drágább árkategória és küzdünk egymással már egy ideje...), ha elfogynak, meglehet, hogy inkább ezt veszem újra. Nálam absz. csillagos 5-ös!

Update 2021-ben, pontosan 2 évvel a fenti vélemény után:
Először is csodálkozom, hogy senki sem véleményezte azóta!
Túl vagyok az elmúlt két évben a korai rutin kialakításán, ami életem egyik legjobb arcápolási döntése volt. Volt/van koreai szemkörnyékápolóm, de ez a Börlind viszi azóta is a pálmát nálam. Továbbra is jár az 5 csillag!!

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló
2021. január 2.

A harmadik tégellyel használom jelenleg. A Lancome összes terméke közül ez a leghasználhatóbb, a többi inkább csalódást okozott. Hidratál, rendben tart, nem irritál. Lassan áttérek a koreai rutinra, azokkal a termékekkel, így ha elfogy nem veszem újra. Aztán majd meglátjuk... Én is keresem az alternatívát helyette, de eddig nem találtam meg, talán majd most! Azt szeretem benne, hogy a többi hasonló hatásúnak mondott krém közül még ez szívódik be a legjobban.

Update 2021-ben, pontosan két évvel a fenti vélemény írása után:
Azóta (dél-koreai termékek bevezetése) sem használtam el a maradék fél tégelyt. Ha nem felejtem el, akkor a nyakamra szoktam kenni, de így is nehezen akar elfogyni. Innen nézve, hogy mennyivel szebb bőröm lett az elmúlt két év során, totál pénzkidobás volt. Egyáltalán nem éri meg az árát. Így most nálam 0 csillagon áll. De 1-et muszáj vagyok beszínezni...

Some By Mi - AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar

Some By Mi - AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar
2021. január 2.

Amióta használom, nincsenek miteszereim. Röviden ennyi, itt abba is hagyhatnám a véleményírást. Ez magáért beszél.
Állaga: puhább, én kisebb darabokra vágom, úgy használom el. Könnyen habzik, kellemes, puha habja van.
Illata: enyhe, minimálisan gyógynövényes, citrusos, gyógyszertári.
Kamaszodó gyereknek is ajánlom, mert érzékeny bőrre is kiváló. Az én lányom ekcémára hajlamos, érzékeny bőrű, de vannak pici miteszerei már, és ez a szappan nem irrtálja, nem szárítja a bőrt.
Egészen biztosan újra fogom venni.