roseanne

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Shiseido Perfect Whip Facial Foam

Shiseido Perfect Whip Facial Foam
2019. október 1.

Régebben használtam, 3-4x vettem újra, a Magyarországon beszerezhető lemosókhoz képest őrülten jónak éreztem. Ma már azért másként látom. Egyes natúrkozmetikumok, és főképp a dél-koreai termékek sokkal jobbak. Innen nézve: szárító hatású, de valóban maga után tiszta érzetet hagyó lemosóról van szó. Ára nagyon baráti, sokáig elég.

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++
2019. szeptember 27.

Állaga: könnyed krémes, krémnél hígabb, lotionnál sűrűbb állagú. Színe fehéres, illata gyógynövényes ici-picit. (Én szeretem az illatát, egy másodperc után el is illan.) Nagyon könnyű felvinni, beszívódik, enyhe egészséges fényt hagy a bőrőn, de egyáltalán nem lesz fehér az ember bőre tőle. Érzésem szerint nem tömíti el a pórusokat. Hidratáló hatása is van, ami külön bónuszpont. Az egyik legtökéletesebb fényvédő Dél-Koreából. (Másik két favorit a két, sok csillagot kapott Missha. Felváltva használom őket, plusz van egy IOPE is raktáron, télre.)

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2019. szeptember 25.

Imádat nálam is. Én is a Cosrx Galactomyces esszenciáját cseréltem le erre, és nem bántam meg. Ez valahogy többet nyújt. Az általam használt és próbált Purito termékekre együttesen jellemző, hogy nem szívódnak be, ragacsosságot hagynak maguk után. Ez az esszencia nekem beszívódik, a Purito szérumok viszont nem igazán, főleg a hyaluron, azt le is fogom cserélni, ha elfogy. Visszatérve erre a termékre, amit negatívumként említenék, maga a kiszerelés, a flakon, hogy löttyinteni kell a kézbe, ujjak végére, stb. Bárhogy trükközöm, mindig elfolyik erre-arra. Erősen gondolkodom rajta, hogy áttöltöm apránként valami szórófejes flakonba. Ettől függetlenül 5 csillagos termék.