RoseJ

Regisztráció dátuma: 2021. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2022. október 24.

A legjobb deo. Köszönöm, viszlát. :)
De most komolyan. Én nem gondoltam, hogy ilyen létezik, míg ki nem próbáltam (pont a nyári hőségben kezdtem használni).
Egész nap bírja, sehol az izzadtság kellemetlen szaga. Szinte már boszorkányságnak tűnik, de a jó fajtából. :)
(Nekem a púder illat is tetszik, legalább nem veszik össze egy parfümmel sem, de ha nem lenne kedvemre való akkor is megszoknám, mert nálam levert minden dezodort, a sokkal drágábbakat is.)

Ombia Kézkrém Rózsavízpárlattal

Ombia Kézkrém Rózsavízpárlattal
2022. szeptember 15.

Hát ez valami borzalom. Nagyon kellemes illata van (azé a csillag), de elviselhetetlen volt a kezemen. Hagyott egy réteget, ami engem zavar, aztán 10 perc után elkezdtem vakarni a csuklómat és végül lemostam, mert nem bírtam tovább.

RIVAL loves me Ajakolaj Vitamin Lip Oil

RIVAL loves me Ajakolaj Vitamin Lip Oil
2022. szeptember 15.

Kerestem már egy ideje olyat, ami jól hidratál, nincs hosszú INCIje, de mindenek előtt nem ragacsos... és végre megvan. Plusz pont a golyós kivitelezésért, amit régen is szerettem, csak a legtöbb márka a pálcás aplikátor megszállottja.
Karácsony óta használom (lassan egy éve), és sokkal jobban működik, mint sok más. Jó csak úgy magában (szép fényes) és rúzs fölé is, ha "szájfényesíteni" akarja az ember.
A minimális illata az én orromnak mű-eper, de nem tart sokáig. Tényleg nem tudok belekötni, még ár-értékben is remek.