Rosewood

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lip Smacker Coca Cola

Lip Smacker Coca Cola
2013. október 12.

Meglepődtem, hogy mennyire jó, pedig igazából nem vártam tőle sokat, csak kíváncsiságból próbáltam ki.
Először kicsit fura érzés volt a számon, az a "védőréteg", amit hagyott, ugyanis nem szívódik be.
Evés, ivás közben sem jön le, vagy tűnik el, egész nap fényesen, puhán, ápoltan tartja az ajkaimat.
Az illata, íze nem tetszik különösebben, de nem is rossz.
Nagyon elégedett vagyok vele.

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2013. szeptember 28.

A sok pozitív vélemény felkeltette az érdeklődésemet. Elsősorban bőrápolásra szerettem volna használni, mert az eddig használt olajak nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket ezen a téren, mert egyik sem szívódott be.
A Tescoban vettem, kb. 2000 Ft-ba került.
Valóban csodaszer. Az "illatára" én sem voltam felkészülve, és kicsit tovább is lehetett érzeni, mint amint azt én vártam, de sebaj.:)
A hatása fantasztikus, azonnal hidratál, bármiféle zsíros hatás nélkül.
A bőröm csak úgy szippantotta, itta magába, aztán kisimult, megnyugodott, olyan lett mint a babáké. Alig hittem a szememnek.:) Nagyon elégedett vagyok vele, úgy érzem tartós kapcsolatunk lesz.:)
Külön örülök annak, hogy E és C vitamint is tartalmaz ez a készítmény, mind nagyon jót tesznek a bőrnek.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. augusztus 10.

Szempillára és szemöldökre használom, más a sokadik üveggel. Szuper a hatása, néhány használat után a szempilláim megerősödtek és hosszabbak lettek. Alig hittem a szemeimnek. Mások is észrevették a változást. Tiniként mindig vékonyra szedtem a szemöldökömet, ami aztán, sajnos, nem nőtt már rendesen vissza és most, a ricinusolajnak köszönhetően "új szemöldököm" van. Örök helye van nálam ennek a csodaolajnak.

1 ÖSSZETEVŐ

Behenyl Trimonium Methosulfate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen