rouge23

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2021. szeptember 10.

MIndenmentes intim mosakodó, irritáció nincs, nagy kiszerelés, kedvező ár, kellemetlen szag nincsen, és kevés kell belőle. Tökéletes! :D

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2021. szeptember 10.

Azt hiszem még Veres Fanni ajánlása által fedeztem fel ezt a terméket. Jól leszedi a sminket, parfüm- és szulfátmentes, nincsenek benne erős felületaktív anyagok, sem pedig természetes illatszerek. Nekem eddig ez a kedvenc sminklemosóm, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nekem nem csípi a szememet, pedig érzékeny szokott lenni a sminklemosókra. Azért hozzátenném, hogy minden sminklemosót a lehető leggyengédebben próbálok használni. Használat után lemosom egy második tisztítóval (CeraVe). A pécsi Árkád Sipojában vettem, nagyon jó áron leárazva. Mi kell még? :D

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2021. július 22.

Az első parfümös lemosó amit kipróbáltam, hát megbántam. Gyulladt, fájó pattanásaim vannak tőle, és most már teljesen biztos vagyok benne, hogy ettől. Az INCI utolsó helyén van a parfüm, gondoltam nem lesz baj. Hát igazából nem tudom biztos tényként állítani, hogy a parfüm benne a ludas, de az biztos, hogy innentől kezdve hanyagolom a parfümös cuccokat még inkább, mint eddig...