rougeoftheday

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
2019. augusztus 9.

Elso hasznalat utan vegyesek az erzeseim. Erdekes az illata, hasznalat utan kellemes, viszont miutan attoroltem vele az arcom szivesen leoblitenem mert nekem intim torlokendore emlekezteto illatot hagy az arcomon. Az alpozot szepen. a szempillaspiralt csak dorzsolessel tudtam lemosni. Abszolut pozitivum, hogy utana nagyon selymes es puha lett az arcom, viszont kicsit huzodik. Szaraz borom van.

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás
2019. augusztus 9.

Nagyon szuper pakolás. Az előző kommentelő véleménye alapján vettem meg. Bár nem festett a hajam, de korábban szőkítve és egyenesítve is volt, ezért ezt a pakolást választottam a négyből. Alapvető problémám, hogy a hajam vékonszálú, száraz és könnyen kócolódik. Eddig egyszer használtam, de imádom, finom az illata és nagyon puha és selymes lett a hajam tőle. Korábban szálas és durva tapintása volt, mint a régi Barbie babák haja, de most nagyon finom puha, mint a szőkítés előtt volt. Ajánlom mindenkinek, bár azért én is tudom, hogy 1500 Ft-ért nem árulnak csodákat, de felszíni kezelésre tökéletesnek bizonyult.

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2018. július 1.

Kedvenc illatom, finom es tartos.